Çok derdim var içimi dökmek istiyorum !

4
233

Bazen öyle anlar olur ki çok dertlenir kederlenirsiniz ve sizi dinleyecek kimse olmaz, belki dinleyecek birilerini bulursunuz ama onlar da sizi anlamaz, buradan ne derdiniz varsa bize yazın derdinize derman olmaya çalışalım elimizden geldiğince doğru yada yanlış olanları birlikte karar verelim birlikte birbirimize destek olalım.
İnternet çok tuhaf ve bir okadar da doğru kullanıldığında inanılmaz devasa birşey, hep beraber ciddi problemlerimizi buradan yazalım birbirimize elimizden geldiğince destek olalım arkadaşlar.

Önceki MakaleYemekteyiz 27 aralık pazartesi – 31 aralık cuma yarışmacıları
Sonraki MakaleFox Tv su gibi, Star tv Zuhal topalla İzdivaç

4 Yorum Yapıldı

  1. Merhaba
    Benim Hilal ve Fatoş diye bir kuzenlerim var, ikisi beni dışlıyorlar ve aralarına almıyorlar, bazen küstükleri zaman Fatoş hemen benim yanıma sokuluyor ve bana iyi davranıyor ama ikisi barıştıkları zaman hemen beni unutuyor, bunlar birgün yine küsmüşler di ve Fatoş yine benim yanıma geldi ve “birlikte sinemaya gidelim mi” dedi, bundan birkaç gün sonra kuzenim Hilal’le barıştı, ve sonra duydum ki birlikte sinemaya gittiler ve banada haber vermediler, her defasında bana bunu yapıyorlar, resmen benimle oyuncak gibi oynuyorlar ve ben artık çok sıkıldım bana bøyle yapmalarından, artık bünyem kaldırmıyor çünkü anlattıklarım sadece bunlar değil. Benim bir amcam var babamdan sonra büyük amcam, o beni hiç sevmedi ve hâlâ sevmiyor, øbür yeğenlerine çok değer veriyor benim yanımda aynı nispet yaparmış gibi sarılıp øpüyor, benim çok zoruma gidiyor amcamın bana bunları yapmasına, gerçekten artık bünyem kaldırmıyor, zaman geçtikce daha da içine kapanık ve duygusal haline geliyorum ? ne olur bana yardım edin, derdime bi çare bulun…

  2. Oncelikle selamlar ben 24 yaşında 2 senelik evli bir erkeğim ben evlendikten sonra artık herkez yani diğer kardeşlerim kendi evlerine ayrılıp yaşantılarını orada sürdürüyor lar ben annem babam ve eşim ile beraberiz yani ev ustundeyim kendi ayrı evim yok diğerlerinin ki gibi bütün kardeşlerimiz çoğunluğunun gözü baba evinde annem onları düşünür dertlerine ah çeker ama bana sıra gelince onlara ah çektiği gibi bana çekmiyor beni görmüyor çünkü hani onlar ayrılan ya bende ev ustundeyim onların derdi anneme babama daha bir acitasyonlu geliyor ben ve eşime hak vermezler büyük tartışmalar bile yaşadık ev üstünden ayrılmak istiyoruz diye ama çok aşırı sert tepki gösterdiler onun için kendimi çok kahrediyorum annem bana böyle anlayissiz davranıyor diye tartışıyoruz aynı güzel güzel konuşuyorum aynı siz benle eşimi saymiyorsunuz değer vermiyorsunuz diyorum sus erkan diyor günaha sokuyorsun kendini diye ama çok uzuyorlar beni kendimi çok uzun baş ağrıları psikolojik etkilerde kalıyorum belki derdimi anlatamadım ama tek şunu bilin ben çok Üzgünüm çok. ?

    • Erkan, bazen biz çocuklar olarak anne ve babalarımızı anlayamayız ancak anne ve babanın hakkı ödenmez. Bu yüzden sizin kötülüğünüzü düşünmediği konusunda kendinizi inandırın.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz