Crysis 3 Donma Sorunu Çözümü

10
156

crysis 3 hatalariCrysis 3 oyununda çok sık karşılaşılan problemlerden birisidir donma sorunu, bu sorunun birçok nedeni olabilir biz bu sayfada olası nedenleri sıralayacacağız. https://www.kisaozet.net/ a crysis 3 donma sorunu ile ilgili gelen bir soru ;

Soru :Oyunu korsan olarak indirdim oyunu açıyorum açılıyor yeni oyunu seçiyorum zorluk seviyesini seçiyorum sonra eğitim bölümü oynamak istermisin diye, soruyor evet dersen donuyor hayır dersen video sonrası donuyor ve hiç bişey yok c*r*a*c*k fix yaptım ekran kartı güncel direckt x 11 yüklü ama oluyo lütfen yardım edin.

Cem Yazdı

Cevap :

Cem, bu sorun yüzde 90 oyunun korsan olmasından kaynaklanıyor gibi görünüyor, oyunu farklı yöntemlerle ilacını bul dene yani c.r.ck yap, ekran kartınla ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorsan tamamen oyun kurulumuyla alakalı bence.

Tekrar dediğimi yap, olmazsa bana yazmak için [ Tıkla ]

10 Yorum Yapıldı

 1. youtubede izlemiştim ama hiç kasan yok, power yetersiz kalıyorsa olabilir diye düşünüyorum. Benimki de donuyor ama power yetmediğinden olabilir. youtubede bir bakın o oynayanların kasmıyor.

 2. bilgisayarım sistemi şöyle:
  1- işletim sistemi : windovs 7 home basic 64 bit (6.1 yapı 7601)
  2- model : HP pavilion g6
  3- işlemci : AMD A6-3400M APU HD Grapichs (4CPUS) 1.4GHz
  4- RAM :7GB
  5- Directx : Directx 11
  6- Ekran Kartı : 4 GB
  7- Geçerli görüntü : 1366×768 (32 bit) (60 Hz) NVİDA
  Ayrıca:
  1- Net Farmework 4 sürümü yüklü
  2- Directx sürümü güncel
  3- Ekran kartı driverlerini güncelledim

 3. Merhaba bende crysis 3 oynunu aldım. yükledim fakat masa üstündedeki oyun ikonunu tıkladığımda oyun tam ekran olarak açılmıyor. bir müddet küçük ekran olarak çalışıyor sonrada uğraşınca tam ekran oluyor. Ama oyuna başlamak için ENTER yazıyor enter yaptığımda donuyor oyna giremiyorum. Ya da oyna giriyorum 2. partında yerden silah alacağım zaman donuyor. Yani bu problemler yüzünden oyun burnumdan geldi. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here