Crysis3.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

6
109

soru-gonderSoru :crysis oyunun 2 bölümüne geçerken hata veriyor tam başlıcağı sırada crysis3.exe hatası çıkıyor ve oyun kapanıyor önceden bukadar yapmıyordu son günlerde, neredeyse oynayamaz hale geldim bunun bir çözümü varmı ?

Cevaplandı : Crysis 3 oyununda bu hatayı alan birçok oyunsever var hatanın çözümü çok basit aslında daha doğrusu kesin çözüm değil ancak 10 kere atıyorsa 2 ye indirebiliriz yani oyun oynadığunız süreyi uzatabiliriz, 20 dakikada atıyorsa 2 saate çıkarabiliriz.

Ben bu şekilde yaparak sorunu çözdüm şimdi size anlatayım deneyin olmazsa buradan yazabilirsiniz.

Crysis 3 simgesine, sağ tıklayın > Yönetici olarak çalıştır

oyuna girdiğinizde grafik özelliklerini düşürün medium ise low, en yüksek ise medium yapın yani bir kademe indirin.

Halen sorun devam ederse bize yazmak için [ Tıklayın ]

6 Yorum Yapıldı

  1. Kardeşim. Oyunda medium felan yok düşürme alçak orta yüksek olarak degişiyo. Kademe kademe düşürdüm fakat yine olmadı. 25 Dk felan oynuyorum sonra crysis 3 programı sonlandırdı felan exe hatası veriyo. Tam olarak bölüm degişirken kapatıyo. Hatta geçerken gösterdigi video böyle bi evin hali. Ordan çıkıyoruz dışarıya orman gibi bir yere vericek. Daha 20 Dk felan oynadm sen düşün nerde kaldıgını. Çok az bi süre. Başka bi çözüm yokmu ?

  2. en düşüğe getirdim gene olmadı amd radeon hd 6700 series ekran kartı 6 gb ram var
    ama genede açılmıyor lütfen yardım edin acil

  3. oyunu torent den indirdim kurdum dün oynadım ve 2.bölümde hata verdi hapandı daha sonrada CryEa.dll eksik diyor indirdim fakat bu seferde de uygulama düzgün olarak başlatılamadı (OxcOOOOO22).uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine tıklayın diyor. oyunu 3 defa sildim tekrar yükledim olmadı bir yardım eder misiniz?

  4. [playerprofiles]cgamecontext::startgame:no users logged in diye bi hata veriyor bu hatayı nasıl düzelte bilirim buhatayı oyuna başlamadan önce dolum süresi varya o zaman yapıyor lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim ekren kartını değiştirdim onunla bi alakası yok

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here