Dinamik Bağlantı Kitaplığında Bulunamadı .DLL Hatası Çözümü

38
3539

dllDinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı .dll hatası aldıysanız, bunun çözümü oldukça basit değerli okurlar, şimdi bu yazıda sizlere bu hatanın çözümünü kısaca anlatacağım. Dll nereye atılır nasıl yüklenir bu sayfada yer alan yorumda, kullanıcı böyle bir sorunla karşılaştığını söylemiş ve yardım istemiş.

Şimdi çözümü şu şekilde yapacağız ;

64 bit kullananlar BUNU indirsin
32 bit kullananlar BUNU indirsin

İndirin ve kurun sonrasında ise, BURAYA tıklayarak indirin ve bunuda yükledikten sonra programiniz çözülmüş olması gerekiyor. Eğer halen probleminiz devam ederse, lütfen bize bu sayfadan yorum yazarak bildirin.

Umarım problem çözülmüştür, iyi oyunlar..

Önceki MakaleBasra Körfezi’ne Dökülen Akarsular Nelerdir İsimleri
Sonraki MakaleÜlkelerin Birbirine Muhtaç Olduğuna Dair Kanıtlar

38 Yorum Yapıldı

 1. BENİMKİ HALA ÇÖZÜLMEDİ NOLUR YARDIMCI OLUN GTA SAN ANDREAS YÜKLEDİM
  DEDİĞİ DOSYALARI İNDİRDİM BANA GELEN HATA ŞU : vorbis_synthesis_idheader uordam giriş noktası,
  C:\Users\kumru\Dowlands\vorbisfile.dll dinamik bağlantı kitaplığında
  bulunamadı. Diyor mk çoçugu!!

 2. Her Şeyi Denedim ama Gene Olmadı ucrtbase.abort yordam giriş noktası, api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunmadı Diyer Sorunu Aldım Oyun League Of Legends Lütfen Yardım Edin

 3. Ben apache server’ı indirdim. Kurmaya çalışıyorum, ama kurulum dosyasına bastığımda dinamik bağlantı kitaplığında bulunmadı diye bir hata veriyor. Dediklerinizi yaptım, ama olmadı.

 4. ben crysis cd sinden yüklüyorum bir sürü dll eksik onları hepsin indirip attım ama
  api-ms-win-core-errorhandling-l1-1-1.dll dinamik kitaplığında bulunamadı diyor dediğiniz herşeyi yaptım ama olmdı yardım lütfen

 5. ben assın creed unıty dvd olarkak aldım ve eksik dll vardıhepsini cozdum ve indirdim ama GFSDK_SSAO_CreateConttext_D3D11 hatası veriyor dediklerini yaptım olmadı

   • Kardeşim, büyük ihtimalle bilgisayarında vc redist 2010 yoktur. Oyunun bulunduğu klasörde Commonredist klasörü içinde gereken program vardır. Oradaki setupu bilgisayara kur, çözülür sorunun.

 6. _AIL_set_sample_volume_levels@12 yordam giriş noktası, c:\Program Files (x86)Monte Cristo\Medieval Lords_Lords.exe Dinamik bağlantı kitaplığüında bulunamadı.

  Araştırdım denedim fakat yapamadım oyun eski 2004 yılının eseri.
  Bilgisayarım Windows 10
  sorunun çözümünü bulabilirseniz çok sevinirim.
  Çok eskiden oynuyordum şimdi gene oynamak istiyorum fakat ne denediysem yaptıysam her seferinde farklı bir hata ile karşılaşıyorum.

 7. Abi bnim pc win 10 vorbisfile.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamıyor diyor bn 32 biti indirdim ardından buraya yazısına bastım win 10 u indirme yeri çıktı ?

 8. Please resolve the following:

  A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.
  64 biti indirip kurmak istedim bu çıkıyor.

 9. Sizin siteden 64 bitlik vceredist yazılımını indirdim, kurulumu açtım: “Setup has detected that this computer does not meet the requirements to install this software. The following blocking issues must be resolved before you can install Microsoft Visual C++2010 x64 Redistributable Setup software package. Please resolve the following: A newer version of Microsoft Visual C++2010 Redistributable has been detected on the machine. Please, see the Microsoft Visual Studio website for more information.” yazıyordu. Bilgisayarım Windows 8.1 Single Language 64 Bit. Ne yapabilirim?

 10. adminm ya ben neyi nereye yapştrcağımı bilmiyoırum baştn aherşeyi anlataiblrmisiniz benim pc m window 8 ve 32 bit hatası windows işte open dll 23 hatası vewriyo neyi nasıl zip yapıyoz nerey yağıştırıyo neyi kopyalıyoz onu bilmiyom lütfen onları tek tek madde halinde söylermisinzi lütfen ??

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz