Dostluk ile ilgili kompozisyon

1
827

Dostluk ile ilgili kompozisyon, dostlukla ilgili kompozisyon,

Hayatımızın içinde herzaman yanımızda olan birileri vardır, mutlu günümüzde mutluluğumuzu ve sevinçlerimizi paylaşan birileri mutlaka hep yanımızda olur. Fakat önemli olan mutlu günümüzde yanımızda olan kişiler değildir, kötü günümüzde, olumsuz bir anımızda yanımızda olacak olan kişiler bizim gerçek anlamda dostumuz sayılabilir. Günümüzde dostluklar çok sıradan olduğunu söyleyebilirim, mutlu anlarımızda yanımızda olan 15-20 kişi zor bir anımızda pekçoğu yok olup, 2-3 kişi kalmaktadır, işte bu kalan 2-3 kişi bizim gerçek dostumuz hayatımızdaki herşeyimizi rahatlıkla paylaşabileceğimiz kişilerdir.

Hayatımızda mutlu anlarımızı paylaşabileceğimiz önemli bir dostumuz olmalıdır, arkadaş ile dost kelimesi çok farklıdır, arkadaş heryerden kolaylıkla edinebiliriz ancak dost çok çok farklıdır ve herkezi hayatımızda dost kategorisine sokmamamız gerekir.

Hayatımızı renklendirmek, en kötü anlarımızda bizim hayatımıza ışık tutacak, yolumuzu gösterecek olan dostlarımızla ancak hayat yaşamaya değerdir, dostlarımız için fedakarlık yapmak, iyi yada kötü olan herşeyimizi onlarla paylaşmak, paylaştıkça acılarımızı azaltıp , mutluluğumuzu çoğaltarak hayat çok anlamlı hale gelir. Dostum dediğinizi kişilere sıkı sıkı sarılın ve hayat gerçek dostlarla daha da güzeldir.

Önceki MakaleBilgi hangi yollarla elde edilir?
Sonraki MakaleErime nedir nasıl gerçekleşir

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz