Erkekleri baştan çıkarmanın yolları nelerdir

0
168

Erkekleri baştan çıkarmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz, yöntemlerin işe yarayıp yaramadığını buraya yazabilirsiniz.
Farklı Bir AÇILIMDA Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları
(Sıcak ılişkiler) adlı kitabında yazar Tracey Cox şöyle bir yöntem öneriyor: ılk görüşte kıyafetleriniz çok normal olabilir, ancak gizli yönleri yanınızdaki erkeği çılgına çevirebilir. ışte o gizli ayrıntıları en beklenmedik zamanlarda açığa çıkarın. Gereksiz aksesuvarlardan kurtulursanız sevgiliniz ayaklarınıza kapanır. ıç çamaşırı giymeden bir yere gitmek ani maceralara açık olmak demektir. Bazı durumlarda ise, vücudunuzu örtülü tutmak da heyecan verici olabilir.

Çok etkili bir yöntem daha: Onu korkutun, sonra endişelerini giderin. Bir an sizi çok basit görecek, ama öyle olmadığınızı anlayınca ayaklarınıza kapanacak. kadinay.net

Erotik Konuşun! Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin, erkeğiniz çok etkilenecektir.

O kadar açık olamayanların üzülmesine gerek yok: Doğru ses tonuyla, doğru bakışlarla söylenen basit cümleler bile başdöndürücü olabilir: Exhibitions for the Shy (Utangaçlar ıçin Teşhirler) adlı kitabında yazar Carol Queen birbirinden etkileyici yöntemler öneriyor: Diyelim ki yemek yediniz. Bitirdikten sonra, en seksi bakışınızla ve elinizi bacaklarına koyarak hâlâ aç olduğunuzu söyleyin. Mesajınızı anlayacaktır.www.kadinay.net

Onu heyecanlı bir bekleyiş içine sürükleme yöntemi de oldukça etkili. ışyerine bir e-posta gönderip şunları yazın: Akşama sana ne yapacağımı bir bilsen… Bu e-postayı alan erkeğin gün boyu akşamla ilgili fanteziler kuracağından emin olun!

Herkesin içinde yüreğini hoplatın! Terbiyeli kızlar toplum içindeyken öpüşmez, erkeklerine sarılmaz. Siz siz olun, Kötü kız kurallarını uygulayın! Sizin kadar sıcak bir kadını elde ettiği için erkeğiniz kendinden gurur duyacaktır. The Bad Girls Guide to Getting What You Want (Kötü Kızların istediklerini Elde Etme Rehberi) adlı kitabında yazar Cameron Tuttle, Cinsel arzularınızı herkesin içinde ifade etmek sizi çılgın ve istediğini koparan bir kadın olarak gösterir. Erkeğiniz ise, size karşı koyamaz diyor.kadın

Bir daha dışarı çıktığınızda, sosyal kurallara fazla takılmayın ve ellerinizi erkeğinizin gömleğine sokmaktan çekinmeyin. Restoranda otururken masa altındaki ayak oyunlarını unutmayın: Ayaklarına dokunmakla sınırlı kalmayın, ara sıra ayağınızla bacağından yukarı, bildiğiniz yere ulaşın. Kalabalık yerlere gittiğinizde her fırsatta göğüslerinizle sırtına veya kollarına dokunun.

Yatakta sert davranın! Tatlı, yumuşak romantizmin tadını herkes bilir, biraz vahşi olmayı denemeye ne dersiniz? Yatakta hırçın olmak erkekleri baştan çıkarır.

Bir Zeyna ile sevişmek erkeklerin testosteron seviyesini yükseltir. Bunun açıklamasını Triks: More Than 125 Ways to Make Good Sex Better (ıyi Seksi Mükemmel Sekse Dönüştürmenin 125′ten Fazla Yolu) adlı kitabında yazar Jay Wisseman şu şekilde yapıyor:

Bazı erkekler kadınlardan yumuşak dokunuşlar bekler ve vahşi kadınlarla karşı karşıya kalınca bunun tadını çok farklı bulurlar. Öpüşürken dudağını ısırın, zevkten sırtını tırnaklarınızla çizin, hayatında gördüğü en vahşi kadın siz olacaksınız. Termik yöntemler de oldukça etkili: Sıcak bir şeyler içip ısınmış dudaklarınızla vücuduna dokunun veya buzdolabından bir şeyler içtikten sonra ağzınızı onun sıcak taraflarına değdirin. Hissettiği ürperti zevkini ikiye katlayacak.

Bir Bond kızı olun! Erkekler liderliği ellerinde tutmayı tercih ederler, ancak bir düşünün: Hangi erkek Temel içgüdü filmindeki gibi bir kadının eline düşmek istemez ki?

Hiç düğme açmadan aynı sonuca varabilirsiniz. Güç kullanmanıza gerek yok. Yataktayken kolunu başının üzerine sıkıştırın ve hareket etmesini engelleyin veya eve döndüğünde kravatından tutarak onu yatak odasına sürükleyin. Onu esir aldıktan sonra işkenceye başlayın: Vücudunun her yerini öpün, yalnız asıl istediği yeri unutun. Esiriniz merhametiniz için bağırırken, siz de bu şovun tadına varın! Bir daha sizden korkması gerektiğini anlayacak! www.kadinay.net

Kendi seks filminizin yönetmeni olun! Erkekler neden Kötü kızları bir türlü unutmazlar, biliyor musunuz? Çünkü onların kendilerine özgü seks davranışları vardır ve o tat erkeklerin damaklarında kalır! Bazı kadınların gülüş ve giyim tarzları o kadar farklıdır ki erkekleri onları asla unutamazlar. Kaldı ki yatakta özel hareketleri olanlar hayatta unutulmaz. Siz de kendinize özgü bir tarz yaratın, erkeğiniz sizi diğer kadınlardan farklı görecektir. www.kadinay.net

Yatakta özel bir ustalığınız olması gerekmez. Biraz dikkat, biraz da yaratıcılık yeterli. Pozisyonları dikkatle izleyin, size en çok hangileri uyarsa onları geliştirin. Kalıpların dışında çıkın: Yeni pozisyonlar yaratmak sizin elinizde! Değişik bir pozisyon bulduğunuzda ona bir isim takın. Göreceksiniz ki erkeğiniz koyduğunuz ismi hemen hatırlayacak ve sizi düşündüğünde hemen icat ettiğiniz pozisyon aklına gelecek.

Gece boyunca devam!

Kötü kızlar seks yapmaz, seks maratonuna katılırlar! Saatlerce dans edip, sevişip, striptiz yapıp tatmin olurlar ve tatmin derler. Gün ışıyana kadar onunla sevişmek sevgilinize şunu gösterir: Hiçbir şey, iş sorumluluklarınız bile ona olan tutkunuzdan önce gelmez. Daha da fazlası, ateşli geceniz ikinizin sırrı olarak kalıp, ikinci gün hep gözünüzün önünde olacaktır.

Kas ağrıları çekmemek için, sürekli pozisyon değiştirin. Ara sıra hızı da değiştirin: hızlı tutkulu raundlar için sizin üstte olduğunuz pozisyonları tercih edin, romantik sevişmeler için yan yana uzanın. Kendinizi veya sevgilinizi yorgun issettiğinizde oral sekse geçin. Bu seks vücudunuzu daha az kullanarak, aynı zevke ulaştırır ve bu sırada dinlenme fırsatı bulursunuz.

Önceki MakaleRadyo Televizyon ne zaman icat edildi
Sonraki Makalec ye format atma Windows format atma resimli anlatım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz