Eve İş Getiren Götüren Firmalar, Evde İş İmkanı 2013-2014

0
169

evde mandal isleriEve İş Getiren Götüren Firmalar 2013-2014, evde iş veren firmalar, evde iş imkanı, evde ne işi yapılır, evde iş imkanı veren firmalar, evde iş ilanları, evde iş yapmak istiyorum, evde mandal işi,istanbul, ankara, izmir, evde iş imkanı, ip temizleme işi, kot temizleme işi evde, 

Evde iş imkanı ile evde çalışmak aile ekonomisine katkıda bulunmak ister misiniz değerli okurlar, şimdi bu yazıda sizlere bu konuda bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

İzmir de yaşayan birisi olarak komşularımızda çoğu kez görüyoruz, bazen bir plastik fabrikasından çıkan prizlerin kenarlarındaki çapaklartemizlenmesi isteniyor, bazen de prizlerin içine vida takılıyor, yada diş kalıbı oluşturuluyor plastikten döküm halinde bunların hepsini benim değerli komşularım yapıyor, tabi bu firmaların isimleri var her birinin.

Değerli okurlar benim bir yakınım yapıyor, çiğli organizede yer alan bir fason firmadan iş alıyor ismini burada paylaşmak istemiyorum, fason olarak iş alıp yapıyor kilo başıuna 1o Lira alıyor.

Sizler de bu bölgede oturanlar varsa bir dolaşsın priz işi yapıyor dediğim kişi, eve getiriyor evden biten ürünleri alıp götürüyor. Yalnız internet üzerinden yazılanlara telefon numarası vs. şeylere itibar etmemenizi tavsiye ederim.

En güzeli bölgenizde hangi firma varsa fason olarak bu işi alanlarla irtibat kurabilirsiniz.

Önceki MakaleEvde Mandal İşi
Sonraki MakaleYeni Asır Bugün İş İlanları İzmir, İstanbul 2013-2014