Lise not hesaplama Taktir Teşekkür belgesi ortalama hesaplama sınıf geçme 2011

41
226

2011, taktir belgesi not hesaplama, teşekkür belgesi not hesaplama, taktir , teşekkür , belgesi not hesaplama, sınıf geçme, ortalama ile sınıf geçme, sınıfta kalır mıyım, sınıf geçmek için not ortalaması, taktir için kaç puan gerekli, sınıf geçme ortalaması, bütünleme sınavları , 2011

2010-2011 eğitim öğretim yılı sona ereken öğrenciler taktir teşekkür belesi almak için kimi ise sınıf geçmek için puanlarını hesaplıyor, taktir ve teşekkür belgesi şüpesiz öğrenciler ve anne babalar için gurur kaynağı oluyor kimi zaman.

Taktir ve teşekkür belgesi not ortalaması öğrenme bilgisini yazının devamında görebilirsiniz.


Lise not hesaplama takdir teşekkür hesaplama ortalama hesaplama yapabilirsiniz.bütünleme sınavlarına kalmamak için ortalamanızın 2.50yi geçmesi gerekmektedir. Dil anlatım dersinizin zayıf olmaması gerekmekte.Ortalamanız 2,50′nin üzerinde ve Matematik, Türk Edebiyatı ile Dil ve Anlatım derslerinden başarısızsınız.
Bu 3 dersten Matematik ve Türk Edebiyatı’ndan ORTALAMA İLE GEÇERsiniz, Dil ve Anlatım baraj dersin olduğu için bir üst sınıfa SORUMLU GEÇERsiniz…

Eğer 2,50′nin üzerinde değil ise,

9.Sınıflar için yılsonunda karneye Dil ve Anlatım dersi dahil en fazla 3 dersin zayıf gelmesi gerekir.
4 ders ve üstünde karnede SINIF TEKRARI yazacaktır.
3 ders ve altında zayıfınız gelirse, bu derslerden bir üst sınıfa SORUMLU GEÇERsiniz.

NOT:Sorumlu derslerinizden de en az GEÇER not (2-iki) alana kadar başarılı sayılmazsınız.
Bu notu alana kadar her yılın HAZİRAN ve ŞUBAT aylarında sınavlara girmeniz gerekir.

Aradığınızı bulamadınız mı? Aklınıza takılan hertürlü soruları bize buradan sorabilirsiniz..

Önceki Makale2011 sbs sınavı soruları cevapları
Sonraki MakaleBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan Cnn Türk Liderler Zirvesi izle video 8 haziran

41 Yorum Yapıldı

  1. Sınıf geçmede yıl sonu notuna mı bakılıyor yoksa 2. döneme mi ?
    . Benim 1. dönem zayıfım yoktu ama 2. dönem 4 tane var geçer miyim ? 🙁 Lütfen yardımcı oluun .

  2. Hocam ne olur cevap verin benim 2.dönem 5 tane 1 var dil anlatım içinde değil ve yıl sonunda 2 zayıfım oluyor ortalamam 2,48 geçiyormuyum yardım edin bu yaz abimin düğünü var yazın okula gelemiyeceğim sorumlu geçmeyede razıyım geçiyormuyum.

  3. Ben Lise 1 deyim . Birinci Dönem Hiç Zayıfım Yoktu Ama İkinci Dönem 4 Tane Zayıfım Var .ZAyıf Derslerimin İçinde Dil ve Anlatım Yok . Geçr miyim ?

  4. MERHABA BEN 10 SINIF MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM.SADECE BİR TANE ZAYIFIM VAR BARAJ DEĞİL.ORTALAMAM 2.50 Yİ GEÇİYOR.ORTALAMA İLE GEÇECEM.ORTALAMA İLE GEÇİNCE ODERSİ VERMEMİZ GEREKİYORMU YOKSA SİLİNİYORMU TEŞEKKÜRLER

  5. Ya ben bisi sorucam bnm suan ilk dönemde 7 tane zayıfm vardı 2 . dönem 2 ye ındırdm fakat ılk donem tarihim 0 dı suan 1 oldu ortalamda 2×1 olarak girlir demi . sadece dersten kalırm ?

  6. anadolu, fen, sosyal bilimler liselerinde ortalamanın 3ü geçmesi ;ticaret, sağlık , düz liselerde 2,5 i geçmesi gerekmekte die biliorum ya arkadaşlar benim geo 1 onun dışında zayıfım yok bu dönem ,geçen dönem 5 tane vardı ben ortalamayı alırken bu döneminkinimi alcam yoksa öncelikle sene sonundaki notlarlamı işlem yapmam lazım ?

  7. isterse 5 zayıfın olsun orlaman 2.50 i geçerse bir üst sınıfa geçersin bu 5 dersin içinde dilve anlatım varsa o dersten daha sonraki yıllarda sınava girersin .. bu sınıfta kaldığın anlamına gelmez..

  8. selaam canlarım yha bana birisi yardımcı olsun;
    şimdi ben lise 3 e gidiyorum, matematik 1, türkçe 1 , dil ve anlatım 1 hocama yalvarsam geçirir mi acaba yhaa ?

  9. melis geçersin ama dil anlatım baraj dersi olduğu için ondan sorumlu geçersin eğer dil anlatım değilde başka dersin zayıf olsaydı ortalaman tutuğu için silinirdi ama dil anlatım olduğu için sorumlu kalıyorsun

    • melis ozaman sınıfı geçersin diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam mezun olalı baya oldu çünkü sistem değişmediyse sınıfı geçersin.

    • geçemessin melis tüm derslerin 5 olsa bile baraj dersi (((Dil ve Anlatım veya Meslek lisesi ise bazı meslek dersleri))) zayıf gelirse kalıırsın

    • Sınıf Geçersin Ama Dil Ve Anlatım Baraj Ders Olduğu İçin Sorumlu Olarak Geçersin Melis . Sorumluluk Sınavına Girmen Gerekir . Sorumluluk Sınavındada En Az 2”Geçer”Not Alman Lazım .

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz