Facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır, zaman tüneli iptal etme

2
130

Gün geçmiyor ki facebook yeni bir şey çıkarmasın, sürekli ilerleme ve kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya meraklı olan facebook, bazen kullanıcılarını şaşırtabiliyor. İşte o durumlardan bir tanesini kullanıcılar facebook zaman tüneline girmekle yaptı. Facebook zaman tünelini açıkcası pek kullanışlı bulmuyorum, güzelim profili saçma sapan bir şeye çeviriyor. Facebook u yakıştıramadım doğrusu.

Facebook zaman tüneline girdim sonra çok araştırdım nasıl çıkarım diye, ve sonunda başardım şimdi sizlere de bunu anlatmak istiyorum ;

Facebook Zaman Tüneline giripte kurtulmak isteyenler için; Internet Explorer 7
Facebook’un yaptığı yeni düzenleme Internet Explorer 7 kullanıcıları için işlemiyor. CNNTürk’te yayınlanan haberde Facebook’un desteğini kestiği IE7’de Zaman Tüneli’ne geçemeyen sistem otomatik olarak sayfanın eski haline dönüyor. Bu sebeple Facebook kullanıcılarına Firefox, IE8, Safari ve Chrome kullanmalarını tavsiye ediyor. Tabi bu web tarayıcıların eski versiyonları da Zaman Tüneli’ni desteklemeyebiliyor.

NASIL İPTAL EDERİM?
www.developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

Yan menüde “no apps found” ( hiç bir uygulama bulunamadı) yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.

Önceki MakaleTablet bilgisayarlar hangi illerde dağıtıldı, hangi şehire ne zaman gelecek
Sonraki MakaleGaziemir satürn iş başvurusu, başvuru formu doldur

2 Yorum Yapıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz