Fethiye Merkezden Ölüdenize Nasıl Gidilir ?

2
214

DSCI3906

Fethiye seyahatimin 2. gününde dünyaca ünlü sahiliyle meşur olan ölüdeniz gezimi sizlere anlatacağım, bu güzelim sahile gitmeye karar verdiyseniz nasıl gideceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmak için bu yazıyı yazıyorum değerli okurlar.

Fethiye’nin en güzel ençok turist ağırlayan merkezlerinden, birisi olan ölüdeniz, dünyaca ünlü sahiliyle ünlüdür, yaz boyunca birçok turist ağırlamaktadır, hatta ben yerliden fazla yabancının olduğunu gözlemledim.( 2013 mart ayı)

Fethiye merkeze yaklaşık olarak bir 20, dakika mesafede bulunan ölüdenize gitmek istiyorsanız aşağıdan detaylara ulaşabilir, kendi çektiğim HD fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Fethiye merkezden ölüdenize nasıl gidilir ?

Fethiye merkezden ölüdenize nasıl gidilir sorusuna sizler için çok kısa ve aydınlatıcı bir cevap vermek istiyorum, fethiye otogarın önünden ölüdeniz dolmuşlarına binerek, ölüdenize 20 dakika, sonra ulaşabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz arası dolmuş ücreti

Fethiye ile ölüdeniz arası dolmuş ücreti 5 TL dir. Yolculuk yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir, dönüş için dolmuşlar yine ölüdeniz, sahilinden indiğiniz yerden hareket etmektedir.

Fethiye Ölüdeniz Kendi Çekimlerim

ölüdeniz fethiye
ölüdeniz fethiye

 

DSCI3858

DSCI3906

DSCI3910

Önceki MakaleFethiye Merkezden Saklıkent Kanyonuna Nasıl Gidilir ?
Sonraki MakaleYüzüncü Yıl Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları 2013-2014

2 Yorum Yapıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz