Ford Tourneo Custom Transit 2013 Model Özellikleri, Fiyatı

0
251

Ford Tourneo Custom 2013 model aracın iç geniş hacmi birçok alıcıyı cezbediyor, bu yazımızda sizlere aracın özelliklerini tasarımı hakkında bilgi vereceğiz.

Ford Tourneo Custom 2013 Motor Özellikleri
Yeni Tourneo Custom minibüste sunulan gelişmiş ve ekonomik 2.2 litre Global Duratorq TDCi dizel motorlarda, altı ileri vitesli manuel şanzıman bulunur. Ford ECOnetic Teknolojisiyle çalışan bu motorlar, işletme maliyetini düşürmekte, aracın çevreye etkisini azaltmakta ve aynı zamanda Euro 5 emisyon standartlarını karşılamaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, 125 PS/350 Nm ya da 155 PS/385 Nm Önden Çeker seçenekleriyle, etkileyici düzeyde güç ve tork üretmektedir.

Ford Tourneo 2013 Start-Stop Özelliği ile Yakıt Tasarrufu
tomatik Start-Stop Özelliğiyle %10’a Kadar Daha Az Yakıt Tüketimi
Aracınız trafik ışıklarında ya da trafikte beklerken hareketsiz kaldığında, sistem motoru otomatik olarak kapatır (ancak klima ve radyo gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder), harekete hazır olduğunda ise bekletmeden motoru yeniden çalıştırır. Aracınızı çoğunlukla şehir trafiğinde kullanıyorsanız son derece verimli olan bu özellik, (şehir içi trafikte) %10’a kadar yakıt tasarrufu da sağlayabilir.

Hız Kontrol Sistemi de Ford Tourneo 2013 de.

Hız Kontrol Sistemi, Yakıt Tüketiminin Azaltılmasına Yardımcı Olur
Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı özellikli Hız Kontrol Sistemi, Tourneo Custom aracınızın belirlediğiniz hız sınırını korumasını sağlar. Bu sayede yalnızca yakıt tasarrufu sağlamakla kalmaz, yorucu otoyol yolculuklarını da kolaylaştırır.
Ford Tourneo Custom 2013 Resimleri


Ford Tourneo Custom 2013

Önceki MakaleFord Fiesta 2013 Model Özellikleri Fiyatı
Sonraki MakaleHangi İller Nezaman Büyükşehir Oluyor ? 2013

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz