Giresun da feci Kaza 17 ağustos 2012

0
89

İstanbuldan hareket eden ve Erzurum’a doğru giden araçta bulunan “Hulusi Aras” ve eşi “Firdevs Aras” ile çocukları “Tuğba aras” ve “Mustafa Aras” ile “Esma Akbulut” feci kazada yaşamını yitirdi.

Kaza Tirebolu İlçesi’nin Sekü Köyü yakınlarında sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle Harşit Çayı’na uçtu. Yaklaşık 60 metrelik uçuruma yuvarlanan araçta bulunan 6 kişiden 5’i boğularak can verdi, bir kişi ise yaralandı.

İlk yardım ekiplerine haber veren görgü tanıkları, Ekipler araç içindeki cesetlere ulaşmaya çalışırken vinç de aracı kıyıya çekmeye çalıştı. Ekiplar “Hulusi Aras” ile eşi “Firdevs aras”, çocukları “Tuğba aras” (4) ve “Mustafa Aras” (15) ile “Esma Akbulut”’un cesedine ulaştı. Kazada camdan suya fırlayan “Esma Akbulut”’un eşi “Fahri Akbulut” ise kendi imkanları ile kıyıya çıktı ve yaralı olarak kurtuldu.

Kazadan yaralı olarak kurtulan ve Tirebolu Devlet Hastanesi’nde tedavi altında tutulan Fahri Akbulut da, “Benim durumum iyi. Nasıl olduğunu anlamadım. Düştükten sonra yan kapıyı açarak çıktım. Biraz nefes aldıktan sonra araçta bulunanlara ulaşmaya çalıştım ama olmadı. Araç tamamen suya gömülmüştü” dedi

Önceki MakaleÖss Ek yerleştirme 2012 Tarihleri Nezaman yapılacak
Sonraki Makaleselçuk üniversitesi akademik takvim 2012-2013

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz