Haseki Hastanesi randevu alma

0
195

Haseki eğitim ve araştırma hastanesi ne online internet üzerinden randevu alabilirsiniz, yazının devamında online randevu almak hakkında bilgi alabilirsiniz.

Haseki Hastanesi Randevu Almak için Tıklayın.

 

Bu bağlantıyı tıklayın sonra, açılan sayfadan bilgilerinizi girin.

Telefon İle Randevu

(212) 585 00 00 veya (212) 585 10 00 (PBX) telefon numarasını arayarak 08:30’dan itibaren 1 sonraki gün için randevu işleminizi başlatabilirsiniz. Telesekreter sizden TC Kimlik Numaranızı girmenizi isteyecektir. Daha sonra telesekreter TC Kimlik Numaranızı tekrarlayarak sizden doğru ise (1), yanlış girdiyseniz (2) tuşuna basmanızı isteyecektir. Bu adımdan sonra kimlik doğrulaması amacıyla telesekreter doğum yılınızı girmenizi isteyecektir. Eğer doğum yılınızı hatasız girmişseniz muayene olabileceğiniz branş isimleri kodları ile birlikte söylenecektir. Hangi branşta tedavi olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız. Daha sonra telesekreter muayene olabileceğiniz poliklinik isimlerini kodları ile birlikte söyleyecektir Hangi poliklinikte muayene olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız.

Bu işlemler bittikten sonra telesekreter size randevu almış olduğunuz tarihi ve saati söyleyecektir Randevuyu onaylamanız için (1) tuşuna reddetmek için ise (2) tuşuna basınız.

Aldığınız randevu için size verilen referans numarasını not almayı unutmayınız.
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Resmi Web Sitesi http://www.hasekihastanesi.gov.tr

Önceki MakaleOriflame ve Avon ürünleri satanlar Nekadar Para Kazanıyor Satış Temsilcisi
Sonraki MakaleBoyun fıtığına ne iyi gelir

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz