Herkesin avukatı trt okul mesaj gönder mail adresi telefon no

12
178

Herkesin avukatı, trt okul mesaj gönder
trt okul açıldığı günden beridir gençleri ve insanları bilinçlendirmeye bilgi vermeye devam ediyor.
Herkesin avukatı perşembe akşamı saat 22.00 de trt okul ekranlarında günlük hayatın içinde karşı karşıya kaldığımız sorunlara cevap veriyor.
Avukat Bülend onur’un sunduğu herkesin avukatı programına isteyen herkes telefonla canlı yayına katılıp soru sorabiliyor.
Telefonla herkesin canlı yayına katılıp soru sorabildiği herkesin avukatı programına ayrıca e-posta (mail), facebook ve twitter üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Herkesin avukatı trt okul ekranlarında, perşembe akşamı saat 10 da.
Program hakkında yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki MakaleYozgat İmsakiyesi 2012 İftar ve Sahur vakitleri
Sonraki MakaleFenerbahçe nin rakibi kim Şampiyonlar ligi kura sonuçları

12 Yorum Yapıldı

  1. merhaba 6 yıl önce lazer epilasyon yaptırmak için sözleşme imzaladım. sözleşmeden sonra söz konusu güzellik merkezi ne randevu verdi ne de iddia edip övdükleri hizmeti verdiler. bende caymak istediğimi bildirdim. beni tehdit ettiler artık o imzayı attın o zaman ceza ödersin dediler. hiç hizmet almadım ve 1 hafta bile olmadı dedim ama nafile sözleşmemi geri vermediler. şimdi hakkımda ilamsız icra ödeme emri çıkarılmış ve dava açılmış. konuyla ilgili neler yapmam gerekir bu sahtekarların istediği parayı ödeme mecburiyetinde miyim?

  2. Babam kurban bayramında ıntıhar ettı konut kredısının hayat sıgortası vardı sigorta ıntıharı odemez dedıler dogrumudur doğruysa sıgorta parasını almaya hak kazanmak ıcın ne yapmalıyız.

  3. merhaba ben 16 yasındayım ressamım insanların dikatini çekebilen komik bir okadarda felsefe disiplini birisiyim program sunmka istiyorum bu hakı bana vermelerini istiyorum gençlerinde dikatini çekmeyi basarabilceme inanan birisiyim bu mesaji üstyetkili kisilere gösterirseniz sevinirim mesj bekliyorum tesekürler

  4. boys over flower dizisi türkçe çevrisinde 2. bölümde seninle çıkmak istiyorum dedi gibi yapmışsınız ama seni öpmek istiyorum olacak altyazı çok kötü

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz