Hıncal Uluç’un Defne Joy Foster Yazısı’na Büyük Tepki

0
115

Spor yorumculuğu ile Ntv den tanıdığım Hıncal uluç dün yaşanan talihsiz üzücü bir olay olan; Defne Joy Foster ın ölümü hakkında köşesinde bir yazı yazmış, ve gerek sanal alemde gerek Defne sevenleri gerekse Defneyi tanımayan kişiler tarafından büyük bir tepkiyle karşılaştı Hıncal Uluç.
Hıncal Uluç Defne hakkında yazı yazdı yer yerinden oynadı, kamuoyu facebook ve diğer internet sayfaları gerek haber siteleri üzerinden binlerce Hıncal uluç’a eleştirilerini yöneltti.
Tepkiler son sürat devam ederken, Hıncal uluç sanat camiasından da birçok isim ile karşı karşıya geldi, köşe yazısından Defne yi sert bir dille eleştiren Hıncal Uluç a tepkiler devam ediyor.

İşte Ünlülerin Hıncal Uluç a tepkileri

Biricik Suden : İnsanlari kötülemek,hatalarını çıkartmak neye iyi geliyor? Başkasına namussuz demek sizi namuslu yaptı mı bari ?

Rahşan Gülşan : Hıncal Uluç’a bugün söyleyecek kelime bulmak imkansız. Belki “sana ne” denilebilir ama nefes tüketmeye gerek yok galiba.

Ayşe Özyılmazer: Bir yazı okudum, kanım dondu… Utanç içindeyim… Bu kadarı fazla çok fazla. Bu yazı değil, bu resmen kötülük.

Onur Baştürk: Hıncal Uluç’un bugünkü Defne Joy çok ağır, bu kadar da değil.

Önceki MakaleGündemden Düşmeyen Torba Yasası Maddeleri
Sonraki MakaleHangi Ülke Hangi Dili Konuşuyor Kullanıyor

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz