Hotfile Wupload fileserve premium şifre

0
157

Hotfile Wupload fileserve premium şifrePremium hesaplar öncelikle ne işe yarar bundan biraz bahsetmek istiyorum, bu konuyu hotfile fileserve ve wupload premium şifre ve kullanıcı adı dağıtmak için okuyorsanız şimdiden okumaktan vazgeçin ve farklı siteleri dolaşın.

Bu yazı sadece dosya download, upload sitelerinin premium üyelere sağladığı avantajlardan bahsetmek için bir bilgilendirme olarak yazıyorum.

Birçok download sitesi var ancak hemen hemen hepsini test ettim, wupload ın hızına hayran kaldım. Free kullanıcılara bile 600 kb/s indirme hızı sağlayan wupload benim için vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim.

Premium hesap kullandığımızda saniyede dosya indirme hızı hemen hemen iki katı ve daha fazlasına çıkabilmektedir, tabi bu sizin internet bağlantınızla da çok ilgilidir, dosya indirdiğiniz sunucu çok hızlı indirmeye olanak sağlıyor olabilir, sizin internet bağlantınız yavaş ise birşeye yaramaz.

Bu yüzden internet bağlantınızın hızı da büyük önem arz etmektedir.

Nette fazla download , upload yapan biriyseniz mutlaka premium hesap almanızı tavsiye ederim, sormak istediklerinizi cevap yazarak sorabilirsiniz.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here