Hotfile Wupload fileserve premium şifre

0
174

Premium hesaplar öncelikle ne işe yarar bundan biraz bahsetmek istiyorum, bu konuyu hotfile fileserve ve wupload premium şifre ve kullanıcı adı dağıtmak için okuyorsanız şimdiden okumaktan vazgeçin ve farklı siteleri dolaşın.

Bu yazı sadece dosya download, upload sitelerinin premium üyelere sağladığı avantajlardan bahsetmek için bir bilgilendirme olarak yazıyorum.

Birçok download sitesi var ancak hemen hemen hepsini test ettim, wupload ın hızına hayran kaldım. Free kullanıcılara bile 600 kb/s indirme hızı sağlayan wupload benim için vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim.

Premium hesap kullandığımızda saniyede dosya indirme hızı hemen hemen iki katı ve daha fazlasına çıkabilmektedir, tabi bu sizin internet bağlantınızla da çok ilgilidir, dosya indirdiğiniz sunucu çok hızlı indirmeye olanak sağlıyor olabilir, sizin internet bağlantınız yavaş ise birşeye yaramaz.

Bu yüzden internet bağlantınızın hızı da büyük önem arz etmektedir.

Nette fazla download , upload yapan biriyseniz mutlaka premium hesap almanızı tavsiye ederim, sormak istediklerinizi cevap yazarak sorabilirsiniz.

Önceki MakaleJandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Şöför Alımı İlanı Başvuru Kılavuzu Detaylar
Sonraki MakaleKokoreç nasıl yapılır tarifi

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz