Cüneyt Özdemir İle 5N1K CNN Türk Mail Adresi

42
209

Cüneyt Özdemir in uzun yıllardır cnn türk ekranlarında sunduğu haber programı olan 5N1K programını uzun zamandır izliyorum, ve çok başarılı buluyorum.

Başarılı gazeteciliği ve sunuculuğu ile Cüneyt Özdemir cnn türk ekranlarında çok iyi yayın yaptığını söyleyebilirim.

CÜneyt özdemir ile 5n1k programına sizler de mail göndererek, programa yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Önceki MakaleUğur Nuri Akyürek Osmaniye İntihar Görüntüleri
Sonraki MakaleCüneyt Özdemir’ in kaleminden Nihat Doğan Felsefesi

42 Yorum Yapıldı

 1. Cüneyt bey,Konuğunuzu ,söylemeye çalıştıklarını anlamaya çalışıyorum ama nedendir anlayamıyorum.Atatürk,din ve ne üzerinden reklam yapmaya çalışıyor. İnsanların düşünceleri bu kadar nasıl değişken olabiliyor. Böyle insanlar galiba kendi fikri olmayan başkalarının fikirlerini çıkarları doğrultsunda kendi fikri gibi yansıtmaya çalışan insanlar diye düşünüyorum.Hele Atatürk üzerinden konuşmak o kişinin mi haddine. Kanalı şu an zapladım.

 2. cüneyt bey öncelikle kanal d ana haberin sunuculuğu hayırlı hemen her gün atanamayan öğretmenler ile ilgili haber yapıyorsunuz bir de polislerin özlü hakları çalışma saatleri hakkında bir haber yapında görelim

 3. Kim kimle hesaplasiyor bilemeyiz. Ama sonucta bu tur olaylarin su yuzune cikmasi nicin insanlari telaslandiriyor. Zaten bir komplo varsa hep bahsettigimiz bagimsiz yargi ve ileri demokratik sistemimiz dogruyu bulacaktir. Bu telas niye??

 4. Temad başkanı sn.ahmet keser ile yaptığınız programı tüm astsubaylar ilgiyle izledik. Sizin ve programınızın astsubayların sorunlarına çözüm bulma konusundaki hassasiyetinizi camia olarak bizler ilgiyle takip ediyoruz. Sizin gibi cesur yürekli gazeteci ve program yapanların artmasını istiyoruz.

 5. merhabalar ben ve arkadaşlarım tunceli-pertekte oturmaktayız .bizler aynı zamanda burada 11 sınıf sayısal bölümünde okuyoruz.bölgemiz gereği ve maddi sıkıntılardan dolayı seneye gireceğimiz ygs ve lys sınavlarına yeterince hazırlanamıyoruz.ailemiz bizi bu nedenle dersanaye yollayamıyor.dersaneye gitmesek bile sınava hazırlanmak içn yeterince kaynağımızda mevct değil.sizden ricamız bize yardım eli uzatmanız.olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyoruz..teşekkürler…

 6. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi’nde öğrenciyim.Son dönem medya’da çatışmalar ve kavgalar ile gündeme gelen okuldan dışarıya yansımamış yansıtılmamış yada bu işten çıkarı olan kişilerce saklanmış bir kaç şey anlatmak istiyorum.Son dönemde okulda sistemli bir biçimde saldırılar artmış, solcu arkadaşları var diye insanlar tehdit edilmiş, öğrenciler sokak ortasında satırla yaralanmış, yakın zaman içerisinde öğrenciye sokak ortasında işkenceye varan şeyler yapılmıştır.
  Bir süredir ülkücü grup, facebook hesaplarından başladığı tehditkar söyleme okul bahçesine çıkarak çok kan akacak yakında görüşürüz diyerek somutluk kazandırmıştır. Kısa süre önce okul öğrencisi olmayan 20 kişi ellerinde satır ve sopalarla okula baskın vermiş camları çerçeveleri indirerek ‘bozkurtlar eğilmez dil tarih geçilmez” diyerek kaçmışlardır.Ayrıca okulda olan olayları etnik meselelere yaklaştırarak, sıcak gündemde kendine yer bulan Kürt meselesiyle bağdaştırıp Pkk bağlantısı aramaya çalışmaktadırlar. Kimi medya kuruluşları da bu kara propagandaya alet olmakta yada bilerek ön ayak olmaktadır.Fakülteye bölücü başı Abdullah Öcalan’ın posterleri asılıyor diyerek kara propaganda yaparak okulun geneline karşı bir nefret uyandırılmış sokak ortasında gündüz vakti satır çekildiğinde vatandaşın tepkisiz kalmasına ön ayak olunmuştur.
  Gelişen teknoloji çağında medya’nın ne denli önemli bri araç olduğunu biliyoruz, okulda gelişen olaylar eğitimi durdurma noktasına getirmiştir.Arkadaşlarımdan satırlı saldırılara maruz kalanlar, sınavlarda taciz edilenler, derslere gidişlerinde derslerde sıkıntı yaşayanlar var. Ayrıca insanlara kalitesizce propaganda yapılarak terörist yaftası vurulmak istenmektedir.Dil Tarih Coğrafya fakültesi Türkiye Cumhuriyeti’nin güzide okullarından biridir ve malesef bugün eli kalem tutmayan satırlı sopalı kişilerin baskınlarına konu olmaktadır. Okulda hiçbir şekilde öcalan posteri asılmıyorken fotomontaj ile medya’ya servis edilmiş ve toplumda bir nefret söylemi geliştirilmiştir. Eğitime ve ilerlemeye bu kadar ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde öğrencilerin derslerine gidişinin engellenmesini vatanseverlik olarak değerlendirmek mümkün değildir, zira tarih kimin ülkesini ne kadar sevdiğini kişisel ağızlardan değil bizzat kendi kurallarıyla yazar. Cumhuriyetin başkenti Ankara’nın göbeğindeki bu vahşete seyircisiz kalmamanızı, yapılan montajları, kara propagandaya karşı sessiz kalmamnızı rica ediyor. ve haber olarak veya programınızda konuk olarak bize yer vermenizi talep ediyoruz. Kimi çevrelerce üzerimize atılmış bu suçlamalar ile günlük yaşantımızda oluşan sıkıntıların yükünü çekmek istemiyoruz. Türkiye Cumhuriyetini kurtaracak beyinler, bu tür boş iftiralar ile uğraşarak zaman kaybetmemelidirler. Yaptığınız bir yayına konuk olarak, yada bu konuyu haberleştirerek paylaşabilirseniz çok seviniriz. Yayınlarınızı merak ile takip ediyor, yayın hayatınızda başarılar diliyoruz. Sabırsızlıkla iyi haberlerinizi beklemekteyiz, saygılar.
  DTCF Öğrencileri

 7. Cüneyt Bey merhaba,

  Sizden bir konu hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmenizi ve ilgili kişilere sesimizi duyurmanız için yardımlarınızı rica ediyorum.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak yine sağlığımız tehlikede malesef. Ülkemize yurt dışından giren (ithal) gıda maddelerinde yapılması zorunlu olan risk analizleri giderek azaltılmakta; analiz sıklığı 100 numunede 1 bile olmamaktadır. Analiz edilmeyen gıda maddeleri sadece evrak kontrolü ile yurda sokulup tüketime sunulmaktadir. Bu evrakların üzerine sadece “Kontrol” kaşesi basılarak, ürün analiz edilmeden ülkeye girişi sağlanmaktadır. Yakında ürünlerin direkt gümrükten geçeceği de öngörülmektedir. En basitinden bebek mamalarının hepsi ithal. Hepimiz öyle ya da böyle ithal gıda tüketiyoruz. Neden gıdalar analiz edilmeden ülkeye giriyor? Bunun cevabını çok merak ediyorum. Bu mesajımı haberlerinizde kamuoyuna iletirseniz çok sevinirim. En azından halkımız bunları öğrenmiş olur ve bilinçli bir şekilde yetkilileri uyarmış oluruz.

  Şimdiden size teşekkür eder; başarılarınızın devamını dilerim.

  Saygılarımla,

  Mert Özkan

 8. Cüneyt bey..
  Astsubayların sorunlarını gündeme getirdiğiniz için candan teşşekürler..
  Başkanımızın bahsettiği konuların senelerce gündeme gelememesinin en büyük nedeni, Silahlı Kuvvetlerinin içinde bir sorun varmış gibi durumu düşmana hissettirmemek olduğunu düşünüyorum.
  Senelerdir..hep aynı konular dile gelmiş, ancak ; Milli savunma bakanı, Maliyeye.. Maliye , genel kurmay başkanına pas atmışlar ve sorunları dile getirmekten nedense kaçındılar..Bunu en iyi bilende Milli savunma bakanı..Esasen istenenler doğaldan daha doğal istekler.

 9. cüneyt abi allah aşkına şu ilhan helvacı yalancısını konusturma..kov ordan gitsin..! yalan konuşuyor gönder konuşmasın..! İSTİFA ETSIN EVET…! SANADA HELAL OLSUN HARBİ DELİKANLI ADAMSIN BASTIR ABİ.. KOV ŞUNU

 10. Sayın Cüneyt Özdemir Sevag Balıkçıya Ve Ailesine Baş Saglıgı Diliyorum Ben Çok Üzüldüm Bizzat Senin Nazarından Türkiye Cumhuriyeti Adına Özürdiliyorum Bir Milliyetçi Olarak Çok üzüldüm Ve çok agladım allahtan çok rahmet diliyorum annesinin Babasinin ellerinden öperim ve bir oglum var onlara evlatlık olarak veririm ben çok derin duygular içindeyim ve ne yazacagımı bilmiyorum senin şahsinda onlara saygılarımı gönderiyorum

 11. Sayın Özdemir,
  Bu hükümet yeni yılda vakirden daha fazla alıp birilerine verecek. Yeni gelir vergisi dilimleri ile ilgili düzenlemeye baktığımızda en alt dilimde %6,38, ikincide %8,70 ve son dilimde %10 luk bir artış var. Enflasyon beklentisi %10 civarı, yeniden değerleme oranı da. Bu durum seneye alt gelir grubundaki kişilerden daha fazla vergi alınacağı anlamına geliyor. Hatta dilimler yükseldikçe artış oranının da yükselmesi çok kazananın parasını yüksek vergi diliminden korumak anlamına geliyor.
  Bu çok ince ve yakışıksız, fakiri daha fakir yapma politikalarını destekler bir icraattır.

 12. Sayın Özveren
  Bugünkü Milletvekili maaş zamları, emekli maaşları ve gazeteci tutuklamaları ile ilgili proğramınız ile ciğerimiz biraz olsun soğudu. Oh dedik. Yoksa çıldıracağız.
  Tebrikler.

 13. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL’e Gönderilen Mektup
  Sayın Cumhurbaşkanım;

  TEMŞAD (Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları ve Vazife Malulleri Sosyal Yardımlaşma Derneği) Derneğimiz; Devletinin bölünmez bütünlüğünü korumak , halkın huzurunu , güvenliğini ve kanun hakimiyetini sağlamak için hukuk kuralları içersinde görev yaparken görevleri başında can vererek ruhu şad olan Emniyet Mensuplarımızın Vatan’ a emanet bıraktıkları ana , baba , eş ve çocukları ile Yaralanarak Malül , Gazi olan Emniyet Mensuplarımızın ,birlikte ,dayanışma içersinde olabilmesi, Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkılması , Malül Gazilerimiz ve aileleri ile birlikte toplumda onurlu bir biçimde hak ettikleri saygın yeri edinmeleri amacına yönelik faaliyetlerini sürdürmek için kurulmuştur.

  Emniyet Teşkilatı mensuplarının, Terör eylemleri dışında; Görevleri başında milletinin hizmetinde iken, hertürlü hizmetin ifası esnasında: hayatlarını kaybetmeleri yahut yaralanarak sakat kalmaları halinde VAZİFE MALULÜ olarak tanımlanarak haklandırılanların AÇLIK SINIRLARI altında kalan maaş ve özlük hakları konusundaki sıkıntıları Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a refarandum çalışmaları esnasında 08.08.2010 tarihinde izmir iline geldiğinde ekte sunduğum dosyayı kendisine arz ederek şifahi olarak’ta ifade etme fırsatı buldum. Sayın Başbakanımızda eğer hal böyleyse en kısa sürede gerekeni yapacağız merak etmeyin demesi üzerine bu hususu derneğimizin http://www.temsad.org adlı web sitesinde tüm yurttaki üyelerimize duyurmuştuk. Bu konuyla ilgili sayın başbakanımızın İller İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde bir çalışma başlattığı bilgisine haiziz bu bilgiyi de üyelerimizle paylştık. Ancak bugüne kadar bu sorunlarımızın çözümü için gerekli yasal düzenleme yapılmadı. Halen Kadın ve aileden sorumlu Devlet Bakanı Fatma Şahin Hanımefendinin başkanlığında bir çalışma olduğu ancak bu gurupta değerlendirilen emniyet mensuplarından ziyade, terör eylemlerinde hayatını kaybeden yahut yaralanarak sakat kalarak Şehit ve gazi olarak tanımlanıp haklandırılan gurubun ,Vazife malulü olarak tanımlanan guruba göre çok iyi durumda olan maaş ve özlük haklarının daha da iyi hale getirlme istikametinde çalışıldığı basın kuruluşlarında çıkan haberlerden anlaşılmaktadır

  23.12.2011 tarihinde bir gece yarısı operasyonu ile sayın millet vekillerimizin emekli maaşları 2 katına çıkartıldı. BU YASA ONAYINIZA SUNULDUĞUNDA Yıllardır süregelen sorunlarımızı, mağduriyetlerimizi, sıkıntılarımızı ekte sunduğum dosyayla sayın başbakanımıza 08.08.2010 tarihinde arz etmemize rağmen bugüne kadar gerekli düzenleme yapılamamış olmasınıda gözönünde bulunduracağınızı umud eder; Cumhurbaşkanımız olarak takdirlerinize arz eder. Saygılar sunarız.

 14. BEN GİBİ

  KURU EKMEK YİYEN VEKİL BEKLERİM

  Kırk yıl hizmet verdim, şükür diyorum

  Vatan için topal kaldı dizlerim.

  Helalinden kuru ekmek yiyorum

  Şimdi vatan için kördür gözlerim.

  Emekliyim, gazi, malul diyorlar,

  Şehit oldum eşime dul diyorlar,

  Maaşımıza para pul diyorlar,

  Vekilime yetmezse ben eklerim!

  Ama şeytanları yersin ben gibi,

  Haksızlığı yere sersin ben gibi,

  Elini kolunu versin ben gibi,

  Kuru ekmek yiyen vekil beklerim.

  Arslan Ahmet; derdi derde ekleme,

  Sorunların çaresini bekleme!

  Sen binlikle uğraş, vekilim emi;

  Ben kuruşla maaşımı denklerim!

  http://www.temsad.org

  Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL’e Gönderilen Mektup
  Sayın Cumhurbaşkanım;

  TEMŞAD (Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları ve Vazife Malulleri Sosyal Yardımlaşma Derneği) Derneğimiz; Devletinin bölünmez bütünlüğünü korumak , halkın huzurunu , güvenliğini ve kanun hakimiyetini sağlamak için hukuk kuralları içersinde görev yaparken görevleri başında can vererek ruhu şad olan Emniyet Mensuplarımızın Vatan’ a emanet bıraktıkları ana , baba , eş ve çocukları ile Yaralanarak Malül , Gazi olan Emniyet Mensuplarımızın ,birlikte ,dayanışma içersinde olabilmesi, Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkılması , Malül Gazilerimiz ve aileleri ile birlikte toplumda onurlu bir biçimde hak ettikleri saygın yeri edinmeleri amacına yönelik faaliyetlerini sürdürmek için kurulmuştur.

  Emniyet Teşkilatı mensuplarının, Terör eylemleri dışında; Görevleri başında milletinin hizmetinde iken, hertürlü hizmetin ifası esnasında: hayatlarını kaybetmeleri yahut yaralanarak sakat kalmaları halinde VAZİFE MALULÜ olarak tanımlanarak haklandırılanların AÇLIK SINIRLARI altında kalan maaş ve özlük hakları konusundaki sıkıntıları Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a refarandum çalışmaları esnasında 08.08.2010 tarihinde izmir iline geldiğinde ekte sunduğum dosyayı kendisine arz ederek şifahi olarak’ta ifade etme fırsatı buldum. Sayın Başbakanımızda eğer hal böyleyse en kısa sürede gerekeni yapacağız merak etmeyin demesi üzerine bu hususu derneğimizin http://www.temsad.org adlı web sitesinde tüm yurttaki üyelerimize duyurmuştuk. Bu konuyla ilgili sayın başbakanımızın İller İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde bir çalışma başlattığı bilgisine haiziz bu bilgiyi de üyelerimizle paylştık. Ancak bugüne kadar bu sorunlarımızın çözümü için gerekli yasal düzenleme yapılmadı. Halen Kadın ve aileden sorumlu Devlet Bakanı Fatma Şahin Hanımefendinin başkanlığında bir çalışma olduğu ancak bu gurupta değerlendirilen emniyet mensuplarından ziyade, terör eylemlerinde hayatını kaybeden yahut yaralanarak sakat kalarak Şehit ve gazi olarak tanımlanıp haklandırılan gurubun ,Vazife malulü olarak tanımlanan guruba göre çok iyi durumda olan maaş ve özlük haklarının daha da iyi hale getirlme istikametinde çalışıldığı basın kuruluşlarında çıkan haberlerden anlaşılmaktadır

  23.12.2011 tarihinde bir gece yarısı operasyonu ile sayın millet vekillerimizin emekli maaşları 2 katına çıkartıldı. BU YASA ONAYINIZA SUNULDUĞUNDA Yıllardır süregelen sorunlarımızı, mağduriyetlerimizi, sıkıntılarımızı ekte sunduğum dosyayla sayın başbakanımıza 08.08.2010 tarihinde arz etmemize rağmen bugüne kadar gerekli düzenleme yapılamamış olmasınıda gözönünde bulunduracağınızı umud eder; Cumhurbaşkanımız olarak takdirlerinize arz eder. Saygılar sunarız.

 15. BEN GİBİ

  KURU EKMEK YİYEN VEKİL BEKLERİM

  Kırk yıl hizmet verdim, şükür diyorum

  Vatan için topal kaldı dizlerim.

  Helalinden kuru ekmek yiyorum

  Şimdi vatan için kördür gözlerim.

  Emekliyim, gazi, malul diyorlar,

  Şehit oldum eşime dul diyorlar,

  Maaşımıza para pul diyorlar,

  Vekilime yetmezse ben eklerim!

  Ama şeytanları yersin ben gibi,

  Haksızlığı yere sersin ben gibi,

  Elini kolunu versin ben gibi,

  Kuru ekmek yiyen vekil beklerim.

  Arslan Ahmet; derdi derde ekleme,

  Sorunların çaresini bekleme!

  Sen binlikle uğraş, vekilim emi;

  Ben kuruşla maaşımı denklerim!

 16. Allah aşkına

  33 Yıl calışarak Zıraat Bankasından Müdür iken ayda 1.250 tl ile memurumla birlikte aynı maaşı almak üzere emekli olduk

  Emekli Millet vekilleri ise bir gecede 4 partininde oylamasıyla maaşlarını %100 oranında arttırarak maaşlarını 5.500 liradan 7.750 tl ye

  yükselttiler.bu nasıl adalet bu ne biçim bir vicdan ben bunları yaratana havale ediyorum hakkımı helal etmiyorum bunların her birinden huzuru mahşerde

  hesap soracağım.

  %3 nere %100 artış nere (birinde artış 37.50 kuruş diğerinde 2.250) birde sayın cemil çicek kalemlerden kan damlamasın diyor ama benim hergün yüreğimden kan damlıyor.Saygılarımla erol BAĞ

 17. batman orhan doğan eğitim destek evinde ygs-lys-sbs kursları veren eğitim destek evi yoksul ailerlerinin cocuklarına ve geleceklerine bir umut olarak 2007 yılından beri eğitim çalışmalarını yürütüyor.ama batman valiliğin keyfi kararıylan iki şubemiz hakında kapatma kararı çıktı.bir şubemiz kapatıldı.diyeer şubemizde ise öğrenci ve ailelerinin kararlı direnişi 23,12,2011 (cuma ) gününden beri devam ediyor.kürt çcoklarına türkçe eğitimin bile yasaklandığı bir yaklaşımı kınıyor.bütün kürt ve türk kamu oyundan eğitim destek evine direniş desteği bekliyoruz.

 18. Sn. Özdemir,
  Umarım 2B arazisinde lüks eviniz yoktur. Varsa, bu görüşlerimin çöpe atılmasından korkarım çünkü.
  Şu anda o kadar üzgün ve öfkeliyim ki, ağaçları kesip hazine arazilerini işgal edenlere, bu araziler hediye ediliyor. Bu sefer bedava tapu dağıtılmıyor, bilmem kaç milyar gelir gelecekmiş gibi hikâyelerle, sanki iyi bir iş yapılıyormuş gibi pazarlanarak üstelik. Bu arazilerin gerçek değerinden söz edilmeksizin, bu memlekette “her şeyi parasıyla kardeşim” dercesine.
  Bu sabah sizin radyonuzda dinledim, bir sayın bakanımız iki üç katı orman yapacağız diyor. Ne kadar gayri ciddi bir açıklama. Yüz binlerce hektar alan basit bir şeymiş gibi 2-3 katı deniliyor. Ne kadar plansız hareket edildiği buradan belli değil mi? Nerede, hangi ağaçlar, kaçar adet ve dönümde dikilecek, kaç liraya mal olacak, kim yapacak, ne kadar zamanda büyüyecek, ağaçların büyümesinden ve korunmasından kim sorumlu olacak, nasıl takip edilip hesabı verilecek? Plan budur, iki üç katı demek hiçbir anlama gelmez.
  Ne olacağını size söyleyeyim, her yıl zaten rutin yapılan fidan dikimleri (tek bir ağaç ilave edilmeden), sadece dönüm ve lütfedercesine ağaç türü belirtilerek bir masal misali anlatılacak. Seçim konuşmalarında haykırılacak, en acısı da sadece ses tonunun yükselmesine alkış tutan konuyu idrak edebilecek bilgiden yoksun bırakılmış insanlar tarafından çılgınca alkış tutulacak.
  Ben İstanbul’da oturuyorum. Kesilmiş her ağacımı tekrar İstanbul’da istiyorum. Herhangi bir yerde sadece adet tutturmak için dikilen akıbeti belli olmayan cılız bir fidanın, benim buradaki ne havama, ne yağmuruma ne de erozyonuma faydası yok. Ayrıca içinde bir eko sistemi barından doğal bir bitki örtüsü ile eşit aralıklarla dikilmiş, ne kadar büyüyeceği meçhul fidancıklar tarlasının metrekare hesabı yapılarak bizlere aynı şeymiş gibi yutturulmaya çalışılmasına lütfen artık tenezzül edilmesin
  Bir vatandaş olarak söz konusu arsalardaki bütün yapılaşmanın yıkılmasını, fidanların ait oldukları yerlere dikilmesini talep ediyorum. Hem de iki üç katı değil, tam olduğu kadar, ne bir metrekare fazla, ne bir metrekare az. Bu evleri alanlar ve tarla yapanlar kabahatlidirler. Bu arazilerde ev yapanlar ve rant peşinde işgal edenler ise suçlu.
  Bu ülkenin vatandaşı olarak, doğal zenginliklerimizin hepimizin ortak bir değeri olduğuna inanmıştım. Devletimizin bütün bu değerleri koruyacağını umut etmiştim. Ülkeyi yönetenlerin biri gidip diğeri geldiğinde, hep yeni gelenin farklı davranacağı ümit etmiştim. Ne büyük bir gaflet! Ne büyük bir saflık!
  Saygılarımla,

 19. Sayın Cüneyt Özdemir,
  Programınızı beğeniyle izliyorum. Bilgilendirici, Cesurca yorumlar,Yürekli göndermeler. Sinop’un Gerze ilçesine Anadolu Grubu tarafından kömürle çalışan bir termik santral yapılması isteniyor. Belki duymuşsunuzdur. Halk bu santrali kesinlikle istemiyor. 5 Eylül günü polis ve askerler gaz bombası,biber gazı ve tazyikli su sıkarak halkın direncini kırmaya çalıştıysa da sondajı başaramadılar. 26 Kasım 2011 günü sayı olarak 10 binleri bulan miting yapıldı.Sağcısı solcusu, Türkiye’nin her yerinden gelenler vardı.
  Sizi yaşadığı dünyaya duyarlı biri olarak görüyorum. Mitingimizde birçok televizyon olmasına karşın haberlerde hiç yer almadı.Haber niteliği taşımaması mümkün değildi. Sermayenin gücü bir kez daha karşımıza çıktı. Bizi bir avuç görenlerin avcuna sığmayacak kadar çokuz. Siz gerçekleri dile getiren biri olarak termik santralle ilgili konuyu gündeminize alır mısınız? Halkımız bu konuda çok duyarlı ve bilinçli. Bize destek olur musunuz? Karadeniz kararmasın.3 tarafı denizle çevrili Gerzemiz kömür karasına bulanmasın.Gerze dönüşümü olmayan doğa katliamı yaşayacaktır.Lütfen bizler için de bir program yapar mısınız?
  Sevgi ve saygıyla kalın.

 20. CÜNEYT BEY

  ACUN 08 KASIM 2011
  BU PROGRAM BUNDAN EVVEL DE YAYINLANDI “ETİK” OLARAK
  EN BERBAT TV KANALI BİLE BİR PROGRAMI TEKRAR VERDİĞİ VAKİT EKRANDA “TEKRAR” OLARAK VERİLİR!!!!
  SİZİNKİNDE NİYE BU BELİRTİLMEMİŞ??
  5N1K YA YAKIŞMADI!!
  LİZET ASA

 21. Mahalli idarelerde çalışan sözleşmeli personeli, Devlet Personel Başkanlığı ve Yargı kararları 4B li olarak değerlendirmekte iken şimdi siz 4B li değilsiniz denmektedir.
  Syaın başbakanımız akşam cnntürkte konuk lütfen mailimizi iletmenizi rica ederiz

 22. cüney bey lütfen uyarırmısınız atatürk ün resmi olması gerekirken neden başbakının resmi duruyor orda .türkiye cumhuriyeti gazetecesi olarak uyarın

 23. Programınızı beğeni ile takip ediyorum Erdoğan Bayraktar’a bir soru sormak istiyorum. TOKİ Başkanı iken başarılı işlere imza attı. Aynı performansı siyasette gösterebilecek mi? Kanal İstanbul nasıl değerlendiriyor.

 24. Sn Özdemir ; 17 05 2011 tarihli programınızı izledim.Konuklarınızın G.Doğu olaylarına bakışına hayret ettim.Kucağımızda şehit olan gençlerimiz gözümün önüne geldi.Yarın Şehitliğe gidersem onlara ne diyetim.Siz boşu boşuna öldünüz. Yarın bir gün katil olduğunuz ilan edilecek.Sizi katledenler artık “şehit” sayılmaya başladı.Sizin birçoğunuz ( Dr. Atila Nizam)pusuda şehit oldunuz.Ama şimdi pusu suç sayılıyor.Ne diyeyim. Şehit anne ve babalarına ne diyeyim? Bu aşamadan sonra vatan için savaşacak şehadet mertebesine erecek askeri nereden bulayım?

 25. cüneyt özdemir çok başarılı bir haber sunucusu çok beğeniyorum kendisini sebebini sorarsanız bağımsız olarak haber sunuyor özellikle bu geceki batman haberinden dolayı daha cok sevmeye basladım bence engelli arkadasımıza yapılan kesinlikle terbiyesizliktir aynı durumda kendiside olabilirdi…tarafsız oldugunuz için bence izlenicek tek program sizin programınızdır aynı zamanda benimde ismim cüneyt batmanlıyım iyi yayınlar diliyorum cüneyt bey.

 26. benim sorum ali ağaoğlu’nun altınşehir hakkında bir projesi olup olmadığını merak ediyorumm bizim orada arsamız varda ne satabiliyoruz nede ev yapabiliyoruzz su anda biz kiradayız bunun için bir bilgi verirseniz seviniriz orası için neler dusunuluyoo ?

 27. az önce hatay yayladağı ile ilgili tamamı arap ifadesi kullandınız.oysa burası yavuz sultan selim’in bırakmış olduğu (tamamı türk)türkler yaşamaktadır.lütfen düzeltirmisiniz?

 28. sosyal güvenlik destek primi hakkında insanlar ne akdar mağdur olmuş durumdalar ve malesef emekli oluğta şahıs şirketi olanların inanılmaz bir şekilde mağdur olduğu ve sgk ların önlerinde kuyruk oluştuğu ama malesef kimsenin bunu neden sorgulayamadığına şaşıyorum. Bu durumu inceleyecek ve hey hükümet sen napıyorsun emekliye 60 tl zam naptın ama her ay 100 tl geri alıyorsun diyen yokmu? buda yetmemiş gibi insanların cebindeki parayı zorla almak için bile kanun çıkar ve bu insanları buda yetmemeiş gibi ordan oraya sevk et yada kuyruklarda beklet bıktık artık lütfen bunu birileri duyrun.

 29. cüneyt özdemir çok başarılı bir haber sunucusu aynı zamanda cnn türk ekranlarına da çok yakışan bir yüzü var.
  Cüneyt özdemir ile 5n1k yı kendimi bildim bileli izliyorum, söylediğiniz gibi çok başarılı buluyorum, izlenilmesi gereken nadir programlardan birisidir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz