Nüfusun yüzde 85 i kadın olan Şehir, Ülke Neresidir ? Ukrayna – Lviv

5
176

Sizleri şimdi çok ilginç geldiği için bir haber aktaracağım değerli okurlar Ukrayna’nın batı kesimlerinde bulunan Lviv şehrini anlatacağım bu şehir biraz garip, çünkü bu şehrin %85 i kadınlardan oluşuyor.

Lviv şehri ile ilgili haberler neredeyse tüm sitelerde yer alıyor, Ukrayna da yeralan bu şehrin çoğu kadınlardan oluşuyor.

Ukrayna nasıl bir ülkedir diye soracak olursanız değerli okurlar sizlere Ukrayna devlet başkanının Viktor Yanukoviç söylediği bir sözü hatırlatmak istiyorum; “Ukrayna’da bahar aylarında kentlerimizde kadınlar soyunmaya başlayacak. Bu güzelliği görmek, mükemmel bir şey.”

Ukrayna zaten güzel kızları ile ünkü bir ülkedir, çevremde bu ülkede bulunanlardan sürekli olumlu yorumlar alıyorum, ülkede kızların ve bayanların güzellik derecesi birhayli yüksek.


Önceki MakalePes 2012 avatar kısmında donma sorunu çözümü
Sonraki MakaleKonya Medicana Hastanesi İnternetten, Online Randevu Alma

5 Yorum Yapıldı

  1. şimdi bu yerde nasıl bir hayat var ne olmasını istiyorlar türklerin veya erkeklerin bu yere gelip bir kızla konuşup anlaşıp evlenmeleri mi yoksa alıp götürmeleleri mi
    mantıklı bir cevap verirseniz ben gelmeyi düşünüyorum

  2. Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed; Mirac sonrası bir hadisinde: “Ey kadınlar cemaati! Allah yolunda sadakada bulunun, istiğfarı çok yapın. Zira ben siz kadınların Cehennemde çoğunluğu teşkil ettiğini gördüm.” buyurdular. Dinleyenlerden cesaretli bir kadın: “Niye Cehennemliklerin çoğunu kadınlar teşkil ediyor; bizim neyimiz var?” diye sorunca .. Efendimiz: “Ağzınızdan çirkin ve fena sözler çokça çıkıyor ve kocalarınıza karşı nankörlük ediyorsunuz. “Resul-i Ekrem (aleyhissalatu vesselam), bu hadislerinde kadınları manen en ziyade ziyana atan fıtrî zaaflarına dikkat çekmektedir. En ziyade diyoruz çünkü cehennemdeki çokluklarının sebebi bu zaafa bağlanmaktadır. O zaaf da: Kötü sözü çabukça, çokça sarfetmeleri, kocalarına karşı nankörlükleri, erkeklerin aklını çelici olmaları. Erkekleri günaha attıkları için, sebep olmadan dolayı kendilerine mesuliyet gelmektedir.

  3. Zortoloz bu açıklaman emin ol benim gibi bir çok türk erkeğini gitmekten caydırmıştır :)Fakat ben zenginlerinden bir tanesi ile evlenmek isterim.O fırsatım var mı yani kolay mı?

  4. aynen arkadasa katılıyorum zaten arkadas cok gzelde acıklamıs baska soze gorek bırakmamıs ve gercektende namuslular flımlerde gordugunuz gıbı her onune cıkana vermıyorlar

  5. Ben 10 senedir Lviv’de yaşıyorum. Haber THY nin seferler yapılmaya başlaması sebebi ile yapılmış ama şimdi başka bir firma sefer başlattı. THY ninde işine yaramadı bu haber. Uçak bileti ucuz vize’de kalktı. Şehirde Çok sayıda hayal kırıklığına uğramış SEKSİ Türk erkeği ile karşılaşmak mümkün. Nufusun %85 değil % 99 kadın olsaydı bile şansınız çok az. Çünkü burdada o düşündüğünüz işi Türkiye’ye gelen kadınlar (orsplar) yapıyor. Hiç bir kız a ne seksi Türk hemen şurda şuna vereyim deyip yolun kenarına yatıp vermiyor. : ) Tavsiyem: Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız o niyetinizi TÜRKİYE’ye hazır olarak gelenlerle idare edin. öpüldünüz.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz