Karikatür Yarışması Ankara Büyükşehir Belediyesi Ortaokul ve Liseler Arası

0
122

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ortaokul ve Liseler Arası Karikatür Yarışması başvuru şartları, “tüketici hakları” konulu yarışma başvuru koşulları.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın organize ettiği Ankara içinde yer alan okullarda geçerli olmak üzere tüm ortaokul ve liseleri kapsayan bir karikatür yarışması düzenleniyor.

Yarışmaya Ankara ilinden tüm ortaokul ve liselerde bulunan öğrenciler katılabilecek. Yarışmanın ödülleri de oldukça güzel ve öğrenciler için karne hediyesi tadında.

KARİKATÜR YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

Birinciye Laptop,

İkinciye Tablet,

Üçüncüye Fotoğraf makinesi,

Dördüncüye ve Beşinciye MP4

YARIŞMANIN KONUSU

Tüketici hakları ile ilgili olarak öğrenciler karikatür çizmesi isteniyor. Yarışma Ankara’da bulunan tüm ortaokul ve liseleri kapsıyor.

AMAÇ

Yarışmanın temel amacı öğrencileri tüketici haklarının temel özelliklerini öğretmek, aşılamak, tüketici hakları ile ilgili bilgi vermek. Öğrencilere tüketici haklarını aşılamak tüketici hakları ile ilgili bilinç kazandırmak.

BAŞVURU TARİHLERİ 

1 şubat -11 mart 2017

 

BAŞVURU ŞEKLİ HAKKINDA BİLGİ

Öğrenciler,doldurup imzaladıkları fotoğraflı başvuru formu ve 35×50 formatındaki eserin aslı (orijinali) ile katılabilecekler.  Öğrencilerin,karikatürlerini,1 Şubat – 11 Mart arasında, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın, “Hanımeli Sokak No:9 – 06420 Sıhhıye /Ankara”adresindeki yarışma sekretaryasına,elden, posta veya kargo aracılığıyla teslim etmesi gerekiyor.
Öğrenciler, ayrıca yarışmayla ilgili (0 312) 507 41 69 – 231 79 84no’lu telefonlardan da bilgi alabilecekler.
BAŞVURU FORMU İNDİR
KATILIM ŞARTLARINI İNDİR

Ankara Karikatür yarışması başvuru formu
Önceki MakaleYankı nedir kısaca açıklayalım
Sonraki MakaleDağa doğru bağıran ali 5 saniye sonra kendi sesini tekrar duyuyor, Ali ile dağ arasındaki uzaklık

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz