Organize Oluyoruz Volume 1 Rap Albümü

1
137

Rap müziğin başarılı isimleri bir araya toplandı işte içinde 30 şarkı bulunan önemli bir albüm.

Organize oluyoruz volume 1 adlı albümde önemli isimler yer alıyor, işte albüm detayları ve albüm hakkında bilgiler.

Kendi içinde aktif ve azımsanmayacak kadar geniş bir kitlenin takip ettiği Rap müziğin, yeraltı ve yerüstündeki en kaliteli temsilcileri “ORGANİZE OLUYORUZ VOLUME 1” albümünde toplandı. hiphoplife.com.tr’nin önderliğinde bir yıldır üzerinde titizlikle çalışılan, yeni neslin kabiliyetli 30 isminin yer aldığı “Organize Oluyoruz Volume 1” 22 Temmuz’da Pasaj Müzik etiketiyle satışa sunuldu.

Albümün çıkış videosu, yaptığı çalışmalarla Türk müzikseverlerin Rap müziğe olan önyargısını kırmayı başarmış isimlerden Ceza’nın “Sen de Biraz Delisin” isimli parçası oldu.

10 yıl önce Yeraltı Operasyonu’nda olduğu gibi, dönemin en etkileyici, tarzlarının en iyi isimlerini buluşturan bu albüm sayesinde Rap müzik, daha geniş kitlelere ulaşacak ve belki de Yeraltı Operasyonu’yla birlikte yeryüzüne adım atan Ceza gibi yeni Rapstar’lar halkın sevgilisi olacak.

Organize Oluyoruz Volume 1’de Türkçe Rap müziğin tanınmış isimlerinden; Ceza, Sansar Salvo, CashFlow, Pit10, Patron, Emre Baransel, Casus, Evren Besta, Sırtlan, Sahtiyan, Da Poet, Alaturka Mavzer, Rapozof, Saian, Karaçalı, Mozole Mirach, Susturucu, Yunus Emre, Frekans, Farazi & Kayra, Nomad, Dramelodi Project, Dj Steel ve Dj No-Frost yer alıyor.

Önceki MakaleTemmuz 2011 ençok satan kitaplar
Sonraki MakaleAcun ılıcalı Aylık Kazancı ile Rekor Kırdı

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz