Remember Me Oyun Hatası ve Çözümleri

9
220

remember meRemember me oyunu 2013 yılının ençok merakla beklenen oyunlar listesinde yer alıyor, oyun 2013 mayıs ayı içinde piyasaya çıkması bekleniyor oyun daha henüz piyasaya çıkmadı ancak biz bu sayfadan sizlere oyun için sistem, gereksinimleri gibi önemli bilgileri sizlerle paylaşmak istedik, oyun piyasaya çıktığında da yine oyunda aldığınız hataları buraya yazabilir anında çözüm yollarını bulabiliriz.

Remember me oyunu hataları ve çözümleriyle yine oyun piyasa çıktığında buradan sizlerle olacağız. Remember me oyunu için mayıs ayına kadar beklememiz gerekiyor.

Remember me oyunu Play Station 3, Xbox 360 ve PC platformlarında bir erteleme yada gecikme olmazsa, 2013 mayıs ayında piyasaya çıkacak.

Remember me oyununda Amaç

2084 yılının Paris’inde geçen oyunda her yerde gözetleniyorsunuz ve gizliliğiniz neredeyse hiç yok. Oyunun ana karakteri Nilin, insanların hafızalarındakini değiştirebiliyor.

Bastil Hapishanesinde başlayan oyunda Nilin’in kayıp hafızasını geri getirmeye, çalışacaksınız. Kahramanımızın hatırladığı tek şey dövüş sanatları. Yakın dövüş tekniklerini kullanacaksınız ve yeri geldiğinde silah ta kullanacaksınız.

Oyunda aldığınız hataları bize yazın çözüm bulalım, hemen yazmak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleEn Çok Dinlenen Yabancı Şarkılar Mart-Nisan 2013
Sonraki MakaleWatch Dogs Oyun Hataları Çözümleri

9 Yorum Yapıldı

  1. Remember Me SensenFury Özelligi Geldi Kullanırken 57 saniyede sürelidir dolmalıdır diye bişiy çıkıyo sonra kalıyo ve orası geçilmiyo oyunun hatası diiye düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim

  2. Arkadaşlar benim bende oyun açılıyor ama oyunu kapatıp yeniden açınca save giriyorum ama save siliyor son bölüme gelmiştim ama oyundan çıkıp save yaptım ama geri girdigimde oyuna girmeye çalıştım ve save silindi.

  3. Ya Episode 3 lağımın ordaki adamları dövdükten sonra bi merdivene gelp yukarı çıkıyosunya ordan sonra bide aşşağı inen bi merdiven var işte o assağı inen merdiven bende gözükmüyor ne yapabilirim yeni sunucu yapıp oyuna baştan mı başlıyım şimdiden teşekkürler 😀

  4. 2.partta borulardan tırmandıktan sonra kapalı bi alana girip adamlarla dövüşülmesi lazım ama ben borulardan tırmandıktan sonra ne video giriyo nede adam var hepsi ölmüş oluyo.dogal olarakta part ı geçemiyorum

  5. oyunda epilose 1 de bir yerden düşerken dış klimaya tutunmaya çalışırken karakter yani kız kayboluyor ne yaptıysam düzelmedi tekrar tekrar sildim yükledim olmadı. _??

    • aynı sorun şuan bendede var onun için araştırma yapıyorum oysaki sıkıntı yoktu ta ki o sahneye gelene kadar kadın aşşağı da oluyor ama bütün duvarlarda geziyor ama atlama yok sadece sağa ve sola gidiyor yukarı atlamıyor hiçbir şekilde hatayı hala çözemedim..

  6. Birinci bölümde cart çalıştırıp yolun açılması ile 2 adamı dövünce öylece duruyor hiç bir tuş çalışmıyor.Acaba bug mu? var .Yardım lütfen…

  7. Merhaba remember me adlı oyunu yükledim ama çalıştırırken sürekli hata alıyorum remember me çalışmayı durdurdu açıklamada da bir hatadan dolayı çalışmayı durdurdu diyor crack filan kar etmiyor işletim sistemi windows 8

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz