Sim kart kaydı yapılamadı hatası çözümü

0
3268
nokia 6020 sim kart kaydi yapilamadi hatasi
nokia 6020 sim kart kaydi yapilamadi hatasi

Sim kart kaydı yapılamadı hatası çözümü nokia, turkcell, vodafone, turk telekom, hatlarda sim kart kaydı yapılamadı hatasının çözümü,

Arkadaşlar herkese merhaba bu yazıda bazı telefonlarda sıklıkla görülen ve çözümünün tam olarak ne olduğu bilinmeyen ancak bazı uğraşlar sonucunda kendi kendime tesadüfen çözüme kavuştuğum bir çözüm yönteminden ve farklı şekilde nasıl bu hatayı çözebileceğinizden bahsedeceğim.

Sim kart kaydı yapılamadı” hatasını çözebilmeniz için farklı çözüm yolları aşağıda listelenmiştir.

1- Çözüm Yolu

Sim kart oturmuyor olabilir, sim kartın arka tarafına ufak bir kağıt sıkıştırın böylece, tüm metal aksamın telefona temas etmesi sağlanabilir ve çözüm belki sağlanabilir.

2- Çözüm Yolu

Telefonun şebeke bulma ayarlarından şebeke bulmayı otomatik konumu kapatıp, hangi hattı kullanıyorsanız onu seçin, ayrıca hücre bilgi ekranını da kapatın.

3- Çözüm yolu

Eğer telefonunuz hiçbir hattı çalıştırmıyorsa ozaman kapanmış demektir en yakın bir telefoncuya uğrayıp yardım alabilirsiniz, eğer vodafone, turkcell, turk telekom hatlarından birini çalıştırıyorsa ozaman telefonunuz kapanmamış demektir. Alternatif çözüm yollarını deneyiniz.

4-Çözüm yolu

Eğer bunlar işe yaramadıysa ozaman en yakında bir telefoncuya uğramakta fayda var arkadaşlar.

Önceki MakaleMNG Kargo istanbul aktarma merkezi nerede, telefonu
Sonraki MakaleKuran-ı Kerim’in üzerinde durduğu ve yol gösterdiği konular

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz