Sneijder Galatasaray’a İstanbula Nezaman Gelecek ?

0
73

galatasaraySneijder gs transferi geyikleri, sneijder istanbula nezaman gelecek, sneijder istanbula nezaman geliyor, sneijder gs son yorumlar, son dakika haberleri, son gelişmeler, sneijder geyikleri,

Sneijder in Galatasaray transferi ile ilgili olarak uzun zamandır hep haber yapıldı ancak bugün alınan bilgiye göre Sneijder Galatasaray transferi için evet dedi ve onayı verdi, şimdi tek merak edilen konu Sneijder İstanbula nezaman gelecek ?

İnter li oyuncu Sneijder uzun zamandan beri adı Galatasaray’la anılıyordu ve bugün alınan son bilgiye göre Sneijder Galatasaray transferi konusunda onay verdi.

Inter Başkanı Massimo Moratti ile Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder bugün bir araya geldi.

Yapılan görüşmenin ardından Sky Sport 24 muhabiri Matthew Barzaghi’ye açıklamalarda bulunan ikili, transfer hakkında önemli sözler söyledi.

Inter Başkanı Moratti görüşmenin ardından, “Sneijder ile durumu özetlemek için bir araya geldik. Wesley’in bizimle kalma şansı halen devam ediyor ama başka seçenekleri de var. Görüşmenin ardından Galatasaray’a daha yakın olduğu söylenebilir, en azından ben öyle düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder ise “Başkanın söyledikleri doğru,. Ben Inter’i ve taraftarları çok seviyorum. Ancak Galatasaray ile anlaşma konusunda halen kesin bir şey söyleyemem” dedi.

Şimdi akla gelen tek soru işareti Sneijder in Galatasaray’a istanbula nezaman geleceği, tüm futbolseverler ve özellikle Galatasaray taraftarı bu sorunun cevabını bekliyor.

Hollandalı futbolcu yarın (pazartesi) akşam Türkiye’de olacak.
Sneijder İstanbula Nezaman Gelecek ? Düşüncelerinizi Yazmak için TIKLAYIN.

Önceki MakaleFiat Punto Reklam Müziği Dinle, İndir, Kim Söylüyor
Sonraki Makale19-20 Ocak 2013 AÖL Sınav Sonuçları Nezaman Açıklanacak

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz