Şüphe dizisi oyuncuları, konusu

0
168

Yaprak dökümü dizisinin sona gelinmesinden sonra kanal d yönetimi 1 yıldır üzerinde çalıştığı milyonları ekrana bağlayacak yepyeni bir proje olan şüphe adlı diziyi yaprak dökümü dizisinin yerine koymayı planlıyor.
Şüphe adlı dizi milyonları ekran başına bağlayıp göz kamaştıran sahneleri be oyuncuları ile ekranların yeni fenomeni olmaya aday dizilerden birisi.

Şüphe dizisi konusu
“Şüphe”, büyük bir servete sahip, şaşalı yaşantıları ile göz kamaştıran çok güçlü bir ailenin ışıltılı olduğu kadar, soluk kesecek entrikalarla dolu, sırlarla örülü güç ve iktidar savaşını konu alıyor. İş çevreleri, sosyal hayatları ve ev yaşantıları ile son derece elit bir ailenin dünyasını ekrana taşıyacak olan “Şüphe”, karakterleri kadar, iddialı kostümleri ve mekan tasarımıyla da bu dünyanın bir yansıması olacak.

Şüphe adlı yeni dizi 5 ocak 2011 tarihinde kanal d de yaprak dökümü dizisinin saatinde ekranlara gelecek, Çekimlerine İstanbul’un en lüks semtleri ve görkemli mekanlarında start verilen “Şüphe”, Ocak ayından itibaren, Çarşamba akşamları “Yaprak Dökümü”nün yerine ekrana gelecek.
Diziden Resimler

Önceki MakaleArabaya Cam Filmi Nasıl Çekilir ?
Sonraki Makale2011 ygs soruları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz