Tcdd Eleman Personel Alımı, İş İlanları, Başvurusu 2013-2014

6
240

tcddTcdd personel alımı 2013-2014, iş ilanları, eleman alımı, başvuru, formu, tcdd gişe memuru maaşı, tcdd memur maaşları, tcdd memur olmak, kpss kaç puan almak lazım, tcdd ye nasıl girilir,geçici işçi maaşları,

Tcdd de memur olarak çalışmak birçok kişinin hayali yüksek maaş ve devletin sağladığı birbirinden güzel avantajlar ile tcdd de çalışmak isteyenler için faydalı bir yazı olmasını diliyoruz.

Tcdd Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları 2013 yılı içinde personel alımı yapacağını önceden duyurmuştu bu yazıda şimdi tcdd personel alımıyla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Tcdd geçiçi personel alımı yapacak,söz konusu personel alımı çerçevesinde 272 geçici eleman alımı yapılacak ve elemanlar 10 ay boyunca 70 iş yerinde görev yapacaklar.

Kaç İşçi Personel Alınacak ?

TCDD, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetleri için hizmet alımı ihalesi açacak. Buna göre 70 iş yerinde 10 ay süreyle çalışacak 272 eleman alınacak. TCDD gar ve istasyonlarında, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetlerinin 70 iş yerinde 272 eleman ile 10 ay süreyle yaptırılmasına yönelik hizmet alımı ihalesi, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Söz konusu alım, yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle açık usul ile ihaleye çıkarılacak. Tekliflerin TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu Başkanlığına 17.01.2013 günü, saat 14.00′a kadar verilmiş veya gelmiş olması gerekiyor.
İhale dokümanının TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Genel Sipariş Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve ihaleye teklif vereceklerin ihale dokümanını satın almaları gerekecek. Söz konusu doküman,, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden KDV Dahil 200 liraya temin edilebilecek. Teklif edilen bedelin en az yüzde 3′ü oranında geçici teminat verilecek.
Şimdiden iş arayan herkesin gönlündeki işe kavuşmasını diliyoruz. Umarız bütün iş arayan adaylarımız kısa bir süre içinde istediği yerlere gelecekdir.

Önceki MakaleGreen Card / Yeşil Kart Göçmenlik Başvurusu Nezaman, 2014-2015-2016
Sonraki MakaleTürk Eğitim Derneği Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır ? 2013-2014

6 Yorum Yapıldı

  1. 3 yıldır pamukkale _anadolu ulaşımda bilet satış ve rezervazyon görevlisi olarak çalışıyorum halende çalışmaktayım eğe uygun görülürse tcdd çalışmak isterim…

  2. Merhabalar
    Ben isvicre Devlet Demiryollarinda calisiyorum mesleki kariyerimi 2005 de tren yolu insaat ve yapiminda basladim arkasindan ustalik insaat güvenligi ve ögrenci yetistirme belgelerine sahibim ve türkiyede olup olmadigini bilmedigim bir cok diplomaya sahibim. 2011 yilanda makinistlik sinavina girerek yaklasik 1200 km isvicre ici almanya ve italya sinarlari dahil yol bilgilerinede sahibim. Yaklasik 14 makine 3de tren yolu vinc belgesinede sahibim. Türkiyeye dönüp insaat yada makinistlik üzerine meslegimi ve hayatimi devam ettirmek istiyoum bana yardimci olabilerseniz sevinrim selamlar

  3. 2sene özel sektörde Trakya bölgesinde devlet demiryollarında buraj ve cesitli makinalarda operatörlük yapmaktayım demiryollarında deneyimim ve hala özel sektörde Trakya bölegesınde operatör olarak çalışmaktayım sizinle calısmak benım ıcın onurdur severek yapmaktayım işimi… artık özel degıl tcddnin bünyesınde devam etmek istiyorum şimdiden tskler …

  4. Ben Siirt Üniversitesi Elektirik ve Enerji mezunuyum.Sizinle her türlü işte çalışmak istiyorum bana en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz