TEB Nakit Kredi Faiz Oranları, Gerekli Evraklar, Başvuru Şartları

0
75

Teb den nakit ihtiyaçlarınız için Nakit Kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun oranlarda teb den nakit ihtiyaç kredisi. Son zamanlarda televizyonlarda sık sık reklamları dönen Teb Nakit kredi hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Teb den alacağınız nakit krediyi 24 aya kadar taksitlerle ödeme imkanı sunuyor, kredinin ilk taksit ödemesi ise şubat 2013 de.

Kampanya Detayları:

Kampanya 31 Ekim – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya süresince çekilen Nakit Kredi’nin ilk taksiti 1 Şubat 2013 tarihinde ekstrelere yansıtılacaktır.
TEB Kredi Kartıınız ile kullanılabilir nakit limitiniz kadar Nakit Kredi’nizi TEB İnternet Şubesi’nden ve 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden hiç beklemeden anında alabilirsiniz.
Evrak hazırlama derdi olmadan, 7 gün 24 saat kolaylıkla kullanabileceğiniz Nakit Kredi ile geri ödemelerinizi 24 aya varan vadelerde sıkışmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.
Nakit Kredi asıl kredi kart sahibi bireysel müşteriler tarafından kullanılabilir.
Kredinizi kullanmak için 444 0 666 TEB Telefon Şubesi‘ni aramanız veya TEB İnternet Şubesi’nde “Kredi Kartları” menüsü altında bulunan Nakit Kredi menüsünü kullanmanız yeterlidir.
Kredi kartınızın kullanılabilir nakit limiti dahilinde olmak kaydı ile tek seferde en az 250 TL, en fazla 10.000 TL Nakit Kredi kullanabilirsiniz.
Nakit Kredi taksit seçenekleri 12, 18 ve 24 aydır.
Nakit Kredi işlemleri için TEB’de geçerli bir vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir
Nakit Kredi aylık faiz oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,69 olup işlem ücretleri aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir. Ücretlerde BSMV hariçtir. Kampanya süresi boyunca yapılan Nakit Kredi işlemleri için işlem ücreti 6 Aralık 2012 tarihinde ekstrelere yansıtılacaktır.

17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50’sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
Banka kredi politikaları gereği Nakit Kredi ürününden hariç tutulan müşteriler olabilir.
TEB, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Önceki MakaleAxe Reklam Müziği Dinle, İndir
Sonraki MakaleUfo uzaya götürüyor reklamı gerçek mi? Gerçekten uzaya mı götürüyor ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz