Tnt neden kapanıyor, Kurtlar vadisi pusu hangi kanala geçecek?

0
61

Tnt tv kapanıyor, tnt tv neden kapanıyor, kurtlar vadisi pusu hangi kanala geçecek, tnt tv kapanıyor mu, tnt tv ne zaman kapanacak, kvp hangi kanalda olacka, kvp bitti mi, kvp hangi kanalda,

Tnt tv kapanıyormu yoksa isim mi değiştiriyor, Erol köse twitter dan yaptığı açıklamada; tnt nin kanal d grubuna geçtiğini yazmıştı.

Geçen sezon kurtlar vadisi pusu dahil olmak üzere birçok diziyi satın alan ve adını kısa sürede medyaya duyuran tnt kanalı kapatılyor.

ŞİRKETİN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:
Kanal, yayın akışı değişikliği ile birlikte yeni bir bildirime kadar yayına devam edecek.

TNT Türkiye belirlenen iş planına göre performans ve büyüme göstermedi. Buna bağlı olarak, yapılan detaylı inceleme sonucunda dikkatle değerlendirilmiş bu karar alındı.

Türk medya sektörünün bazı en yetenekli ve yaratıcı insanlarından oluşan TNT Türkiye ekibine hizmetleri için minettarız. Bu zorlu süreçten etkilenen tüm çalışanlara azami desteği sağlayacağız.

Cartoon Network ve CNN Türk kanalları her zamanki faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Turner, Doğan TV ile 1999’da CNN Türk’ün kurulması ile başlayan uzun süreli ve değerli ilişkilerininin yanı sıra Türkiye’deki gelecek yatırımlarına olan bağlılığını sürdürüyor.

Turner, bu önemli pazardaki büyüme fırsatlarını araştırmaya devam edecek.

Önceki MakaleSBK Generations Sistem Gereksinimleri 2012
Sonraki Makaleosmanlının kuruluşundaki etkili olan manevi güç

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz