Toki Evleri Aylık Taksit Fiyatı ve Toplam Ev Tutarı Nekadar ?

3
108

soru-gonderSoru :

Merhabalar, ben toki evlerine başvuru yapmak istiyorum ancak kafamda net birşey oluşmadı halen araştırma içindeyim fakat hiçbir yerde aylık net ödenen tutarı bulamadım hiçbir yerden ulaşamadım, lütfen yardım edin birkaç sorum var ; sorularıma başlamak istiyorum.

Aylık gelirim 1.550 TL, 2 çocuğum, var eşim çalışmıyor, üstüme malvarlığı olarak sadece dede den kalma 1 dönüm arazi var.

Toki evlerine başvuru nasıl yapılır ? Nereden yapılır ?

Toki evlerine girdik kabul edildik diyelim, ortalama bir daire için 2+1 aylık taksit miktarı ne olur ?

Toplam taksit kaç ay ödenir ve eve toplam ödediğimiz miktar kaç bin olur ? Birde son olarak toki evlerinin kalitesi hakkında bilgi almak istiyorum.

Bu sorularımı bilen birisi cevaplarsa çok sevinirim.

 Ertan Sel tarafından yazıldı.

Bu yazıya Cevap yazmak için [ Tıklayın ]

3 Yorum Yapıldı

  1. hangi yerden alacaksan örneğin gemlik toki başvuru formu yazınc bir tanıtım çıkıyor birde haberi çıkyor ordaki haberleri okurken başvurumak için tıklayınız yazıyor ordan başvurabilirsiniz…

  2. Merhaba ben toki hakkında birkaç sorum olacak tokiye girdiğimizde 400lira civarında başladık diyelim ilerleyen senelerde fiyat artışı olurmu birde ilk başvuruda nakadar bir fiyat istenir.

  3. banka dan alınan kredi gibi bir miktar çıkmaz banka dan ev aldık diyelim yüz milyar cektik, bunun aylık ödemesi bin lira gelir ve on yıl bunu ödemek gerekir.
    tokı ise çok cazip tir aylık ödemesi 400 lira civarında olup daire oda sayisina göre ve ozelliklerine göre degisir

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here