Tv8 Bay Tahmin Mesaj Gönder, Telefon Numarası, Facebook, Twitter Adresi

47
205

Tv8 ekranlarında uzun yıllardan beri aktif olarak yayın yapan Murat Özarı ile Fikret Engin’in sunumuyla her hafta cuma gecesi saat 1 den itibaren canlı olarak tv8, ekranlarında yayınlanıyor.

Sizde mesajlarınızı gönderebilirsiniz, tv8 bay tahmin programına ulaşmak için;
Twitter : https://twitter.com/baytahmintv8

Facebook : http://www.facebook.com/tv8baytahmin

Adreslerinden programa ulaşabilirsiniz. Tv8 bah tahmin programı her hafta cuma gecesi tv8 ve radyo spor dan canlı olarak yayınlanıyor.

Her hafta birbirinden banko kuponları ile tv8 bay tahmin ekranlarda.bay tahmin

Önceki MakaleÇelik Halat Fabrikası İş Başvurusu İzmit
Sonraki MakaleTv8 Erken Baskı Programı Mesaj Gönder, Twitter Facebook Adresi

47 Yorum Yapıldı

 1. Abi şu kadın videolardan sizi seyretmeye korkuyorum hatun kıskanç çok sen bunlarimi izliosun DİE bana firca atiyor allahtan uyuyorda seyrediyorum sizi

 2. Bunlardan bahsedeceginize biraz futboldan bahsetseniz ornegin sakatlardan kim yener sizin isiniz bu deyilmi?benim isimde sizin tahminlerini ayiklamak.isinizi yapin kardesim ne bu bi yemek tarifi bi geyik yapiyorsunuz

 3. Murat abii lütfen Gümüşhane nin kuşburnusunu da konuşalım, kuşburnu suyu çok faydalı..supersiniz abii iyi yayınla. özgün izmir aliağa

 4. Fikret ve Murat abi yine harikasınız.Murat abinin kravatı yine yakıyor.Abi Adanada hafif yağmur var tam Adanademir sporun sevdiği hava bence maçı alır.İyi yayınlar.

 5. Fikret abi iki sen ikide murat abi mac verebilirmisiniz.evde tüp bitti kurufasulye ocakta kaldi.sizin bankolarda şubata kalmasin iyi pazarlar.

 6. FİKRET ABİ DÖRT BANKO VERİRMİSİN EVDE TÜP BİTTİ KURU FASULYE OCAKTA KALDİ
  ABİ AMA SENİN DÖRT BANKODA ŞUBATA KALMASİN İYİ YAYİNLAR İYİ PAZARLAR.

 7. İYİ PAZARLAR FİKRET ABİ BUGUN ADANASPOR BANKO BİR OLUR İYİ YAYİNLAR MURAT ABİ YİNE HER ZAMANKİ GİBİ KRAVATİNİZ ORTALİGİ YAKİYOR.

 8. Lütfen okuyun Abi…sizleri gerçekten çok seviyorum çay içiyorum şeker atmıyorum siz zaten çok şekersiniz… Diyarbakır’dan erkan….

 9. iyi geceler halk sizden takımlardan bilgi ve takım performanslarını değerlendirmenizi bekliyor.ama güzel ikilisiniz birbirinizi tamamlıyorsunuz milli takımımızın gruptaki ikincilik şansını değerlendirirmisiniz saygılarla mesajımı okurmusunuz burdurdan selamlar

 10. Sizin programiniz ilk yayina basladiginda formatina uygun pro;
  Gram yapiyordunuz takimlar, hakkinda detaylibilgi veriyordunuz simdi ise takibbmlardans
  ;bahset
  Miyorsunuz.

 11. slm abeler
  ben almanyadan sizin programinizi izliyorum
  bencede katuzo gibi oyuncular gelmesin abe
  ofutbolcu deyil kazma abe israil panzeri ben hak veriyorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz