Tv8 ebru şallı ile plates programı bitecek mi ? neden bitti ?

17
189

Hergün sabah birlikte spor yapmayı öğreten bir isim o ebru şallı tv8 ekranlarında yayınlanan ve evhanımlarının vazgeçilmez ismi olan ebru şallı nın pilates programı Türkiye Jimlastik Federasyonu tarafından uyarı gönderildi.
İşte haberin detayları..
Türkiye Jimnastik Federasyonu sayıları her geçen gün artan pilates salonlarını denetim altına alıyor. 81 ilde faaliyet gösteren özel salonlar federasyon çatısı altında toplanacak. Kurallara uymayan salonlar ise kapatılacak. Bu uygulamadan eski manken Ebru Şallı’nın programı da etkilendi. Federasyon, programın yayından kaldırılması için uyarı gönderdi.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player 

 

Önceki MakaleAk Parti ve Mhp Grup Başkan vekilleri seçildi
Sonraki MakaleCahit Sıtkı Tarancı Yaş 35 Yolun Yarısı Şiiri Dinle

17 Yorum Yapıldı

  1. Ebru lütfen geri dön : (( bize pilates yapdırın, sizi çok özledik. Sizden ne istiyorlar anliyamiyoruz gerekirse imza toplarız lütfen geri dönün…kaldırılacak oysa çok program var bula bula sizimi buluyorlar ,siz çok şeyler öğretdiniz bize pilates çok yarallı bir şey lütfen pilatesi bırakmayın, bizleri bırakmayın biz nasıl pilates yapacayız sizsiz lütfen geri dönün hepimiz çok üzgünüz:((,pilates yapmiyalı heryerim tutuldu. Sizi seviyoruz…

  2. ebru şallı plates sayesinde 20 kilo verdim..formumu koruyorum ama programın bittiğinden beri 2 kilo aldım 🙁 lütfen rica ediyorum tekrar program başlasın..

  3. bu jimnastik federasyonu ne yapmak istiyor ne için kurulmuş amacı ne .aksine bu programı desteklemesi gerekmiyormuydu?insanların spor yapmasını engellemek içinmi kurulmuş bu program .abuk sabuk programlara kisenin ses çıkardığı yok.

  4. İnsanları eğiten bilgilendiren programları kaldırın yerine kakari kikiri koyunda millet biraz daha uyumaya devam etsin.. yazık….

  5. yuhh diyorum ya biz nasıl plates ypıcaz peki..! videolarda açılmıyo.. yardım et ebruuuuu…! kendimi çok kötü hissettim şu an..! lütfen ebru geri gell… bizde imza toplayalım o halde . yapılması gereken ne varsa emin olarkadayız.. Türkiyede herşey öyle düzgün ki sygıdeğer federasyon buna mı takmışşş…. dicek söz bulamıyorm ebru lütfen geri gel :((((

  6. tamamen kaldırıldımı her sabah kontrol ediyorum cok merak ediyorum neden boyle yararlı programlar kaldırılıyor da su gereksız hıc bır bılgı eggitım ıcermeyen evlendırme programları her kanalda…bız ebru hanımı cok sevıyoruz plates programını da sabırsızlıkla bekliyoruz lutfen

  7. annem her sabah plates yapıyordu ebru şallı sayesinde lütfen yayından kaldırılmasın türkiye isyan etmesin 😀
    biz onu çok seviyoruz 😀 <3

  8. ebru şallı platese ne zaman başlıycak sabırsızlıkla bekliyorum lütfen yayından kaldırmayın biz ne yapcaz o zaman ………..

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz