Vodafone, Avea, Turkcell Yeni Hat Alma Yaş Sınırı Kaç ?

18
400

soru
Soru
:

Yeni hat almak istiyorum yaşım 16 eylül ayında 17 ye giricem, vodafone hat almak istiyorum ücretsiz sinema bileti kampanyasından yararlanabilir miyim.

Yaşım daha 18 olmadı yeni hat alabilir miyim, alamazsam kaç yaşına gelince alabilirim, yaş sınırı varmıdır ? yardım bekliyorum.

Alican tarafından yazıldı.

Cevaplandı :

Yeni hat almak yada mevcut hattı kendi üzerinize almak için yaş sınırı vardır, tüm operatlörler için yaş sınırı 18 i ,doldurmuş 19 dan gün almış olmaktır.

Yeni hat almak isteyenler ailelerinin izniyle hat alabilirler, 18 yaşından küçük olduğunuzdan dolayı hat almak için ailenizle birlikte bayiiye giderseniz hat alabilirsiniz.

Onun dışında yaş beklemeniz gerekiyor.

Önceki MakaleEnzimlerin Yapısı Hakkında Bilgi
Sonraki MakaleEnzimlerin Özellikleri Hakkında Bilgi ( Maddeler Halinde )

18 Yorum Yapıldı

  1. Ben 18 e yenı gırdım kendıme bır hat aldım bana verdıler ordakılere sordum 18 e gırmen lazım o kadar dedıler ama hala acılmadı ben hattı kırdırdım ıphone 5S yuzunden gerıde veremem..

  2. 18 yaşımı daha doldurmadım kimliğe göre 17 den gün alıyorum yukardaki yazıyı okudum ailem ile yada abim ile gelirsem hattımı kendi üstüme alabilecekmiyim benimle gelecek kişi yaşı kaç olmalı zorunlumu bnden büyük olması zorunlumu ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz