Vodafone vodem mi, turkcell vınn mı, avea jet mi? 3g modem tavsiyesi

0
167

Arkadaşlar son günlerde kablosuz internet almaya karar verdim üniversiteye gideceğim hem orada hemde gezmeye gittiğim yerlerde çok rahat olacak ama hangi operatörü kullansam ve atıyorum vınn aldım içine sonradan ileride vodafone hat takabilir miyim onları merak ediyorum, sizce hangisini almalıyım hangi operatörü tavsiye ediyorsunuz.

Cevaplandı: Merhabalar öncelikle şunu söylemekte fayda var vodem de alsan, vınn da alsan, jet de alsan bu ürünlerin hepsini Huawei firması üretiyor, yani üzerinde sadece vınn yada jet yada vodem markasını gsm şirketleri basıyor, ürünler kalite ve malzeme olarak Huawei firması olduğundan hepsinin kalitesi aynı.

Şimdi diğer soruna gelmek istiyorum, 3g modem aldığında bazen farklı hat takarken yani vınn aldın diyelim içine vodafone hat takarken sıkıntı oluyor ama onu hallediyorsun, pin kilidi mi ne var onu açıyorsun, hallediliyor yani basit bir olay.

Bunun dışında 3g ile bağlanırsan hız güzel olur, fakat şehir merkezleri dışında 3g çekmiyor o yüzden nereden internete girecekseniz iyice araştırın 3g varmı yokmu.

Önceki Makale28 ilin emniyet müdürü değişti, atanan emniyet müdürleri yeni görev yerleri
Sonraki Makaleüniversite ilk tercihte yerleştim kayıt yaptırmasam ek tercih yapabilir miyim ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz