Yenilenmiş Telefon Alınır Mı?

0
406
yenilenmiş telefon alınır mı

Sıfır telefonların cep yakması ile birlikte vatandaşların yenilenmiş telefonlara yönelmeye başlamasını değerlendireceğiz bu yazıda bu yapılan davranış normal mi yani yenilenmiş telefon alınır mı gibi soruları sorup cevaplayacağız.

yenilenmiş telefon alınır mı
yenilenmiş telefon alınır mı

Yenilenmiş telefon alınır mı öncelikle bu sorudan başlayalım. Bunu anlayabilmemiz için öncelikle yenilenmiş telefon nedir bunun üzerinde durmak gerekir.

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Firmalarda teşhir malları vardır bilirsiniz vatandaşlar bunları kurcalar dokunur, çünkü bu ürünler teşhir malıdır ve böyle bir muamele görmesi için oraya konulmuştur bir nevi gözden çıkarılmıştır gözden çıkarılmasa bile yarı değerini kaybedeceği bilerek teşhir malı olarak konulur. İşte bu telefonlar başta olmak üzere piyasadan toplanan telefonlar sıfır kondisyona gelecek şekilde ayarlandıktan sonra tekrar piyasaya sunulur. Bu telefonlarda garanti süresi sıfır alınan bir başka telefon gibi 2 yıl değildir.

Yenilenmiş Telefon Garanti Süresi

Yenilenen telefonları almaya kafaya koyduysanız bu telefonların da garanti süreleri mevcut bazen 6 bazen de 1 yıl bu telefonlara garanti verilmektedir.

Yenilenmiş telefonlarda garanti şekli bu şekilde işlemektedir.

Yenilenmiş Telefon Alınır Mı?

Yenilenmiş telefonlar alınır mı alınmaz bu size kalmış ve kendi kendinize vereceğiniz bir karardır, biraz da şansa bağlıdır eğer şansınız yaver giderse iyi bir telefona denk gelme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Zaten telefonları sıfırlıyorlar, kısa sürede sorun yaşanacağını düşünmüyorum bu yüzden. Yine de bilinçli bir şekilde satın almak gerekiyor.

Önceki MakaleWhatsapp Çevrimdışı Görünme Nasıl Yapılır?
Sonraki MakaleWhatsapp Son Görülme Kapatma İphone

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz