2012’de Ne Olacak

1
144
2012

2012 de ne olacak? Son birkaç yıldır sürekli bir yerler de tartışılan ve sıklıkla da olsa gündeme gelen ancak herkesin bildiği bir şey bu, 2012 de ne olacak? Bu sorunun yanıtına ulaşabilmek için birçok haber kanalı ve birçok tartışma programı bunu tartışıyor ama sadece tartışıyor başka olan bir şey yok.


2012 de neler olacak? tabi durum böyle olunca ister istemez milletin aklında soru işaretleri oluşuyor, aslında kimse bilemez neyin ne zaman olacağını kimileri kıyamet kopacak diyor kimi profesörler ise gelecekte ne olacak kimse bilemez şeklinde açıklama yapmakta.

Fakat gündemi meşgul eden sadece bu sorular değil son zamanlarda bu konu ile alakalı filmler, kitaplar ve ardı arkası kesilmeye bir dedikodu gündemi meşgul etmekte. Evet bende 2012 adlı kitabı aldım okudum, ne anladın diye soracak olursanız şimdi burada hepsini anlatmaya kalksam sıkılırsınız o yüzden başka bir yazımda da bu konuyu ele alırım. Sizce 2012 de ne olacak ? ne düşünüyorsunuz yorum yazarak düşüncelerinizi bildiririniz..

Önceki MakaleDoğru Göz Makyajı Yapmanın Sırları
Sonraki Makaleöğretmen kemal dizisi oyuncuları

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz