21-24 Aralık İstanbulda Okullar Tatil mi, Liseler de tatil mi

3
159

okul tatil21-22 Aralık İstanbulda Okullar Tatil mi, Liseler de tatil mi,hangi okullar tatil, istanbul 21 aralık hangi okullar tatil edildi, 24 aralık istanbulda liseler tatil mi, 24 aralık istanbulda okullar tatil mi, 24 aralık istanbul okullar tatil,21 Aralık Cuma İstanbulda Hangi Okullar Tatil edildi, istanbulda 24 aralık okullar tatil mi,

 

21 aralık 2012 tarihinde istanbulda yoğun kar yağışı nedeni ile okullara 1 gün ara verildi, istanbulda ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edildi.

 

İstanbulda yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi e5 karayolu ulaşıma kapandı trafik zaten felç durumda istanbulda okullar tatil edildi.

İstanbulda okulların tatil edilmesi en çok yine her zaman olduğu gibi çocukları mutlu etti, istanbulda okulların tatil olduğunu öğrenen çocuklar, soğuğa aldırış etmeyip sokaklara çıktı ve yılın ilk karının tadını doyasıya çıkarmaya başladı.

Kar’dan ençok olumsuz etkilenen şüpesiz istanbul trafiği oldu, iş çıkışı evlerine dönmek isteyen vatandaşlar hala yollarda. Tatil haberleri ile ilgili güncel bilgileri bu sayfadan tatil edebilirsiniz.

Okullar Kaç gün Tatil Edildi ?

Okullar 21 aralık Cuma günü tatil edildi, yani öğrenciler bu hafta sonu 3 gün tatil yapacak.

İstanbulda Okulların tatil edilmesi ile ilgili yorum Yazmak için TIKLAYIN.

Önceki MakaleGalatasaray Schalke 04 Maçı Nezaman ? Hangi Kanalda Saat Kaçta
Sonraki Makale21 Aralıkta Saat Kaçta Kıyamet Kopacak

3 Yorum Yapıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz