Yaz Saati Uygulaması Ygs için 28 Mart 2011 tarihine Alındı

0
58

Yaz Saati Uygulaması Ygs için 28 Mart 2011 tarihine Alındı27 mart 2011 tarihinde saatler 1 saat ileri alınacak ancak, aynı günün sabahında yapılacak olan Ygs sınavına girecek olan adaylar başta olmak üzere anne babalar tedirgin.

Yaklaşık olarak bir buçuk milyon öğrencinin belkide hayatının dönüm noktası olan bu önemli günde böyle bir uygulama yapılmasını son derece yanlış buluyoruz.

27 mart 2011 tarihinde yapılması birçok adayın sınava geç yada erken gitmesine sebep olabilecekken, yetkililer bu duruma en kısa zamanda bir önlem alması gerekiyor, eğer olurda bu değişiklik bir tane öğrencinin bile sınavda olumsuz performans göstermesine sebep olursa bunun sorumluluğunu kim alacak.

Bu yıla özel olarak 1 hafta önce yada bir hafta sonraya alınsa hiçbirşey kaybedilmez, diye düşünüyorum, umarım yetkililer bu duruma bir önlem alır.

Sizler de bu duruma tepkinizi alt kısımdan yorum yazarak gösterebilirsiniz.

VEE nihayet yetkililerden açıklama geldi, ygs sınavının olması dolayısıyla saatler 27 mart tarihinde değil 28 mart 2011 pazartesi gecesi 1 saat ileri alınacağı açıklandı.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here