Bimcell Nedir ? Bimcell tarifeleri, bimcell konuşma paketleri

0
331

Bim mağazalarının ülkemizde çok önemli bir ağı var bunu herkes biliyor bim den yeni bir adım daha geldi, bukadar önemli bir müşteri potansiyeli olan bim gsm sektörüne el attı. Bimcell i çıkartan bim in gsm altyapısı çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Bimcell in müşteri kitlesi telefonda çok konuşmayan telefon giderleri az olan kullanıcılar, bununla birlikte bimcell 6 saniyelik konuşmaya 1 kuruş ücret alacak, ve aylık 100 sms sadece 4 tl olacak.

İşte bimcell hakkında merak edilenler.

BİM’in ilk etapta Avea altyapısını kullanarak müşterilerine hizmet vermesi bekleniyor. Beklenildiği gibi ucuz hizmet politikasıyla ilerleyecek olan BİMcell’in gelecekte kendi altyapısına sahip olması da şirketin planları arasında yer alıyor.

BİMcell ilk etapta ön ödemeli hatlarla müşterlerinin karşısına çıkıyor. 39 TL ücret ile satılacak hatlara BİM müşterileri 5, 10, 20, 30 TL’lik kartlar ile yükleme yapabilecekler. BİMcell müşterilerinin telefon numaraları 551 kodu ile başlayacak.

Peki BİMcell’in konuşma, SMS ve internet ücretleri ne olacak?

BİM’in fiyatlandırmadaki politikası düşük fiyat, basitlik ve şeffaflık üzerine. Müşterilerine basit ve koşulsuz tarifeler sunacak olan BİMcell’de her konuşmada geçerli olacak tarife: 6 saniye 1 kuruş. Bununla birlikte BİMcell’in 100 SMS’i 4 liradan ücretlendirmesi ve internet hizmetini 100 MB – 8 TL, 500 MB – 9 TL ve 1 GB – 14.5 TL tarifeleriyle müşterlerine sunacak olması konuşulanlar arasında.

BİM’in Türkiye genelinde sahip olduğu 3350 mağazalık dev ağ, BİMcell’in yaygınlaşması için oldukça önemli. Basitlik ve düşük fiyat stratejisi üzerinden yol alacak bir BİMcell’in hedef kitlesinde cep telefonu giderleri az olan kullanıcıları hedefliyor.

Önceki MakaleMurat Güloğlu ile Çalar Saat mesaj gönder mail, twitter, facebook adresi
Sonraki MakaleMerkez Bankası staj başvurusu için gerekli olan evraklar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz