Kelime Oyunu Show Tv Başvuru Formu

40
169

ihsan+varolKelime oyunu yarışması artık yepyeni ve canlı olarak show tv ekranlarında yayınlanıyor, eskiden farklı bir kanalda oldukça iyi bir yarışma sunumu yapan ihsan varol un güzel sunumuyla kelime oyunu yarışması show tv ekranlarında kaldığı yerden son sürat devam ediyor.

Hafta içi her akşam ana haber bülteninden hemen önce canlı olarak ekranlara gelecek olan kelime oyunu yarışması, gece 12 den sonra da tekrarı yayınlanacak.

Kelime oyunu yarışması show tv başvurularınızı show tv resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Yıllardır rotasını hiç değiştirmeyen ve sürekli üstüne koyarak ilerleyen bir program olan kelime oyunu, gün geçtikçe daha çok izleyici kitlesine ulaşmış ve oldukça fazla reyting almıştır.

Bundan böyle show tv ekranlarında yayınlanacak olan programın daha da fazla reyting alacağı ve programın reyting çıtasını yukarılara taşıyacağından asla şüphe yoktur.

Dikkat !!! :  : Başvurularınızı “””kelimeoyunu@showtv.com.tr”” adresine yapabilirsiniz.

Kelime Oyunu Yarışmasında Eski Kanalında Rekor Kıran Yarışmacı

Önceki MakaleKemik Gelişimini Etkileyen Faktörler Hakkında Kısaca Bilgi
Sonraki Makaleİnsan İskeleti Hakkında Kısaca Bilgi, Anatomisi

40 Yorum Yapıldı

  1. Yaşamayı seviyorum,gezmeyi,görmeyi,farklı kültür görmeyi seviyorum,bilgimi,kültürümü ölçmek istiyorum,kişilik olarak herkesten farklı olduğumu düşünüyorum,kazanmayı seviyorum… odri meydan diyorum.

  2. show tv de yayınlanmaya başladı ama saati o kadar ters ki işten 6 da çıksak eve gelene kadar 7 oluyor artık izleyemiyoruz lütfen bu yayın saatinde bir değişiklik yapılamaz mı

  3. Yarışmanızı yayınlandığı günden bu yana zevkle takip ediyorum. Bilgime de güveniyorum. lütfen bana bir şans tanıyın. Sizinle yarışma fırsatı verin.

  4. Merhabalar başvuru yapmak için verdiğiniz link açılmıyor başka başvuru yapabileceğimiz bir adres varmı şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar. İhsan beyin ve Show Tv’de başarılarının devamını bekliyoruz.

  5. merhaba admin (bey-hanım) başvuruyu mail olarak gönder demişsin ya ne yazsam şimdi mesela ama daha önce hiç mail yollamadım yarışmalara beni yarışmaya alsanıza yazsam direk olmaz heralde bi yardımcı olursan 🙂

  6. Bu yarışmayı çok sevdiğimden bulmaca çözmeyi sadece bu yarışmaya ”İdman” amaçlı yapıyorum.bana bir yarışma şansı olurmu bilmiyorum ama bayağı iddialı olduğumu söyleyebilirim.Olsa da,olmasada farketmez sizi izlemeye devam hem de büyük bir zevkle…. saygılar

  7. yarışmanızı yayınlandığı günden bu yana zevkle takip ediyorum bilgime de güveniyorum lütfen bana bir şans tanıyın sizinle yarışma fırsatı verin

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz