Abank İş İlanları Personel Alımı 2013, Başvuru Yap

0
71

ABank iş ilanları, Abank personel alımı, Abank personel maaşları 2013, Abank maaşları nekadar, Abank personel alımı, Abank başvuru yap,

Abank belkide birçoğunuz Abank‘ı televizyonda yeni yeni gösterime giren reklam filmleri ile tanıdınız, Abank
henüz yeni yeni tanınmaya başlanan bir Banka’dır. Abank güncel 2013 iş ilanlarını sizlerle paylaşmak istedik değerli okurlar.

Abank güncel iş ilanlarını yazının devamında yer alan linke tıklayarak inceleyebilirsiniz, Abank ın 2013 yılında takımını güçlendirip yeni kişileri istihdam etmesi bekleniyor.

2013 yılı güncel Abank İş ilanları hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için [ Tıklayın ]

Abank İşe Alım Süreci Nasıl Olmaktadır ?

Deneyimli personel ihtiyaçlarımızda görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, katma değeri yüksek, bankamızı temsil edebilecek, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, üniversite mezunu adaylar, ilgili Bölüm/Şube Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Yöneticileri ile mülakata davet edilmektedir. Seçim süreci olumlu olan adaylara ABank ailesine katılabilmektedirler.

Üniversiteden yeni mezun olmuş ve kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen adaylara genel yetenek ve ingilizce testleri uygulayarak, başarılı olan adaylar için şube/birim yöneticileri ve insan kaynaklarının katıldığı mülakatlar sonucu (Management Trainee) Yönetici Adayı işe alımı yapılmaktadır. Programa seçilen adaylar, 3 aylık bir eğitim programı sonrası Bankamızda Uzman Yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamaktadırlar.

Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında da, yine genel yetenek testleri ve mülakatlar sonucunda karar verilmektedir.
Eğitimine devam eden adaylar bankamız ihtiyaçları doğrultusunda staj programına katılabilmektedirler.

Önceki MakaleSakal Uzatmak / Bırakmak Sünnet mi Farz mı ?
Sonraki MakaleTrt 1 Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor Telefon Numarası Mesaj Gönder

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz