Acun ılıcalı Nekadar Para Kazanıyor ? Aylık, Yıllık Kazancı

1
135

Star tv de Yetenek Sizsiniz ve O ses Türkiye adlı yarışmayı yapan “Acun Ilıcalı” Beyaz Tv ye katıldığı bir programda samimi itiraflar yaptı, Acun ılıcalı nın yapmış olduğu samimi itiraflar izleyenleri ekrana kilitledi. Hepimiz onu yıllar önce Acun Firarda programı ile tanımıştık, yıllar geçti şimdi Acun Ilıcalı yabancı formatlı programları satın alıp onları Türkiye için uyguluyor bu Acun Ilıcalı ya çok iyi para kazandırıyor.

Beyaz Tv de yapmış olduğu samimi itirafları ile Messi den daha fazla kazanıyor olabilirim ancak ben 110 kişi istihdam ediyorum diye konuştu. Benim görüşüm Paranın değiştirmediği tek isim Acun ılıcalı, gerek yapmış olduğu programlarla onu ekranlarda sık sık görüyoruz paranın verdiği şan şöhrete kapılıp kendini değiştirmediği için tüm Türkiye onu çok seviyor ve programlarını izliyor.

Acun ılıcalı Nereden geldiğimi çok iyi biliyorum ve çok çalışıyorum bu yüzden kendimi pahalı şeylerle ödüllendiriyorum diye konuştu. Acun ılıcalı aynı zamanda siyasete girmeyi düşünmediğini de programda dile getirdi.

Acun Firarda isminin uğruna inandığı için arabalarının tümünde AF plaka yer alıyor.

 

Önceki MakaleGripin “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” Albümü Şarkıları 2012-2013
Sonraki Makale2013 Survivor Ünlüler Yarışmacıları Kimler Katılıyor ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz