Aile Hekimliği İnternetten Randevu Nasıl Alınır ?

0
81

internet ip adresi bulmaAile hekimliğine internetten randevu nasıl alınır, internet üzerinden randevu alma aile hekimliği, randevu numarası, internet üzerinden randevu almak istiyorum,

Aile hekimliği internet üzerinden randevu alma sistemine geçiş yaptı, 1 temmuz 2013 tarihinden itibaren aile hekimliğine randevu alarak gidilebilecek.İnternetin hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor, birçok kurum da internetin bu kolaylığını kullanıyor ve vatandaşlara sonsuz kolaylıklar sağlıyor, son uygulama aile hekimliğinin internet üzerinden randevu alınmasıyla ilgili, artık sadece telefonla yada internet üzerinden randevu alınabilecek.

Hastaların aile hekimlerinden randevularını telefonla “Alo 182 Çağrı Merkezi“, internet ortamında “www. hastane randevu.gov.tr” adresi, mobil cihazlarla ise “HastaneRandevu Merkezi Mobil Uygulaması” ile alabileceğini bildiren Öztürk, “Herhangi bir zorunluluk yok ama randevuyla gidilirse vatandaşlarımız beklemeden aile hekimine muayene olabilir” dedi.

Öztürk, akıllı telefonlara uygun program yüklendiği takdirde randevunun çok kısa sürede alınabileceğini, bunun için gereken sistemin kurulduğunu bildirdi.

Halen randevu sistemine 29 bin hekimin kayıtlı olduğunu, aile hekimlerinin de dahil olmasıyla bu sayıya 21 bin hekimin daha ekleneceğini belirten Öztürk, “Randevu sistemimiz Türkiye’de en fazla ziyaret edilen ilk 20 internet sitesi arasında. Günde 200 bin kişi sisteme giriş yapıyor. Aile hekimlerinin de dahil olmasıyla bu sayının katlanmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here