Alex ile Fatih Gökşen Arasındaki konuşmalar Twitter

0
114

Fatih gökşen ne dedi, alex hakkında ne dedi, Alex fatih gökşene ne dedi, Alex Galatasarayla mı anlaştı ?, Alex Galatasaray iddiası,

Galatasaraylı eski yönetici Fatih Gökşen Beyaz Tv de futbol programında konuştu ve ortalık yer yerinden oynadı, Alex hakkında ağır iddialarda bulunan Fatih Gökşen inanılması güç şeyler söyledi, bu sözlerin ardından Alex twitter üzerinden cevap verdi.

İşte Fatih Gökşen’in söyledikleri ve ardından Alex ‘in Twitter üzerinden verdiği cevaplar..

Beyaz TV’de Beyaz Futbol programına konuşan Fatih Gökşen,

Fatih Gökşen > “Alex heykeli dikilecek ve bir Fenerbahçe efsanesi olacak futbolcu değil”

dedi ve şöyle devam etti:

Fatih Gökşen > ..Alex’in gidişi çok abartıldı. Türkiye’ye getirdiği Avrupai bir başarı yok. 25 milyon Euro vergisiz para kazanıp, giderken kendisini Başbakan uğurladı. Alex, heykeli dikilecek, efsane ya da kahraman ilan edilecek adam değil. Başbakan’ın uğurlayacağı bir futbolcu hiç değil…

Kızım Hasta Dedi Maça Çıkmadı

Biz 2007’de Alex ile Galatasaray’a gelmesi konusunda anlaştık. Özhan Canaydın, yönetimden bu olayı gizli tutmamızı istedi. 3 kişi biliyorduk. Fenerbahçe’den Alex 1.5 milyon dolar alıyordu ve sözleşmesi biterken sorunlar yaşamıştı. Zam istiyordu. Mali konuda pürüzler yaşamıştı. Biz devreye girdik ve 2 milyon dolar yıllık ücret karşılığında kendisiyle söz kestik. Her şey bitmişti.

Alex, sulu derbide bizimle anlaştığı için oynamak istemedi. Fenerbahçe şampiyonluğu o sezon bizimle Ali Sami Yen Stadı’nda oynayacağı maç öncesi garantilediği için Alex “Kızım hasta” diyerek o gün maça çıkmadı. Bunu da önceden bize bildirdi. Telefonla bizi aradı “Çocuğum hasta ve hastaneye gideceğim diye izin aldım. Oynamayacağım” dedi. Ama o günkü olaylar bize gelişini engelledi.

Alex in Twitter üzerinden verdiği Cevap

Alex > Karamanian adlı kullanıcının sorduğu “Kaptan 2007 yılında Galatasaray ile anlaştın mı?” sorusuna “Ben ne Galatasaray ne de başka bir kulüple hiç görüşmedim Fatih Gökşen ismini bugüne kadar hiç duymadım. Hergün yeni yalan var” dedi.

Önceki MakaleUzun Hikaye Film Müziği Albümü
Sonraki Makale41 Dizisi Show tv Burak Özçivit Resimleri, Fotoğrafları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz