APUS Silme, Apusu Telefondan Nasıl Kaldırabilirim ?

8
475

apusTelefonuna Apus programını yükleyenler için buradan nasıl telefondan bu uygulamayı kaldırabilecekleri ile ilgili bilgiler vermek istedim, malumunuz bu program ilk başlarda iyi gibi geliyor kullanışı güzel ancak bir süre sonra insan sıkılıyor ve telefondan silmek istediği zaman birkaç saat telefondan bu uygulamayı silmek ile uğraşabiliyor.

Apus programını telefondan silmek için yapılması gereken işlemleri sizlere buradan sırasıyla anlatacağım. Eğer sizler de bu sorunla karşı karşıyaysanız ve APUS programını telefonunuzdan kaldıramıyorsanız şu adımları uygulayın.

Ayalar > Güvenlik > Cihaz Yöneticisi

bölümüne girin, Orada Apus ‘daki tiki kaldırın ve Android Cihaz Yöneticisi’ne tik koyun.

Ardından Google Playstore’a girin, ve Apus yazarak arama yapın, uyglama telefonunuzda yüklü olduğu için Uygulamayı kaldır şeklinde bir ifade çıkması gerek, tıklayın ve telefonunuzdan kaldırın.

Eğer uygulamayı kaldır yerine Uygulamayı devre dışı bırak şeklinde bir ibare varsa, yukarıda yazdığım Cihaz yöneticisi bölümünden Apus’daki tiki kaldırmamışsınız demektir.

Önceki MakaleSiyah Noktalar Nasıl Temizlenir
Sonraki MakaleLikidite Ne Demek

8 Yorum Yapıldı

  1. Biri bana yardimci olabilir mi lütfen bu Uyuz programi nasil silerim yazdiklarinizi denedim ama bir turlu olmuyor acaba samsung a7 ler de farkli birsey mi var

  2. dediklerinizi yaptım olmadı. hatta telefonculara gittim hard format attılar yine silinmedi. garantiye yolladım onlar bile silemedi ne yapmalıyım bu Allahın belası uygulamayı kaldırmak için. hiçbirşey işe yaramıyor lütfen yardım edin

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz