Arka sokaklar 186. bölüm 10 ocak full izle

0
146

Arka sokaklar dizisi uzun soluklu ekranların heyecan aksiyon dalındaki kategoride yer alan dizilerde en fazla reyting alan dizilerden bir tanesi, dizi bu hafta yeni bölümüyle ekranlara geldi, 186. bölümde yine heyecan aksiyon, hepsi bir aradaydı.

10 ocak tarihinde yayınlanan 186. bölüm özeti şu şekilde;

186. bölümde Nazike’nin bir telefon sapığı var. Nazike bu sapığın ses tonundan ve konuşmalarından çok etkilenir ve buluşur. Başına neler gelecek hiç düşünmez hiç aklına bile gelmez tabiki.
Selim, karısını öldürür sonrasında verdikleri aşiret kararı ile suçu, 16 yaşındaki Ayhan’ın üstüne alır ve hapse onun girmesi kararlaştırılır. Fakat kimliği belirsiz birisi savcıya karısını Selim’in öldürdüğünü söyleyince Selim hapse girer. Cello Ağa, oğlunu hapse attıranı bulmanın peşine düşer. Ayhan’ı yakalayıp, şiddet kullanarak konuşturmaya çalışırlar. Elif ve Sinan sonunda barışmışlardır. Ancak bu durumu Rıza Baba’dan bir sürede olsa saklamak isterler. Ekip, Rıza Babalı gece devriyesindeyken sahil kahvesine salep içmeye gitmeye karar verir. Ne tesadüftür ki, Elif ve Sinan da oradadır. Sinan ortalıktan kaybolup Rıza Baba’dan kaçmaya çalıştığını zanneder. Tunç almak istediği pantolonun içine sığamayınca, pantolonu alamamış ve kilo aldığı için bunalıma girmiştir. Mesut diyete girelim diyip oğluna moral vermek ister. Tunç bu fikre bayılır ve baba- oğul diyete başlarlar. Mesut açlığa dayanamaz ve geceleri Tunç’tan gizli dürümleri mideye indirmeye başlar. Tabii bu sırada Tunç’a yakalanınca kıyamet kopar.
Sarper, yetenekli ve genç bir futbolcudur. 2.ligde bir takımın kalecisidir. Bir süredir kayıptır ve kesik kolu bulunur. Ekip, Sarper’in cesedini ve ona bunu yapanları bulmanın peşine düşer. Bilgi toplamak için bir grup kulübe, bir gurup da Sarper’in evine gider. Kulüp başkanı İrfan, tekin olmayan bir tiptir. Yapılan araştırmada İrfan’ın üvey kızı Gonca ile Sarper’in uzun süredir aşk yaşadıkları ortaya çıkar. Murat’lar, Sarper’in en yakın arkadaşı, takımın kaptanı, doktor Nevzat’ı bulup bilgi almak isterler. Ancak Nevzat birkaç kaçamak cevap verip gider. Günün devamında İrfan’ın adamı Baha öldürülür. Baha’nın cesedinde Sarper’in parmak izine rastlanır ve akıllar iyice karışır. Sarper yaşıyor mu? Sarper’in başına gelenlerin suçlusu kim?

Önceki MakaleLidyalılar hakkında bilgi
Sonraki MakaleÇocuğa isim koyma nasıl olur

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz