Avea süper fikir tarifesi nasıl yapılır detaylar

0
217

Avea süper fikir tarifesi ile ;

 

Avea’dan Süper Fikir! Konuştuğunuz her 100 dakika sadece 4 TL! Üstelik her yöne! Ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun!

Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036’ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.*

Detaylar

– Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea/GPO faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea’nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
– Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL’dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.
– 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi’ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
– 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi’ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
– Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.
– Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
– Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
– Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
– 444 ile başlayan numaralar, arama başına 40 kr’dan ücretlendirilir.
– Tarifedeki müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır.
– Tarifedeki müşteriler, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir.
– Tarifedeki müşteriler, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.
– Tarifedeki müşterilerin tarifeye kaydoldukları ayki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
– Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea’nın diğer faturalı,faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
-Tarifedeki müşteriler “Paket Aşımlarınız Bizden” kampanyasından yararlanamayacaktır.

 

Önceki MakaleGTA San Andreas Oyun Hileleri
Sonraki MakaleTurkcell Kamil Koç işbirliği 1 bilet alana ikincisi hediye

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz