“Bir Eşyamızı Tanıyalım” Başlıklı Kompozisyon

0
89

Severek kullandığınız bir eşyanızın hangi malzemelerden yapıldığını öğreniniz. Eşyanızın renk, parlaklık, su geçirgenliği gibi özelliklerini not ediniz.

Bir Eşyamızı Tanıyalım 

Günlük hayatımızda yaşam kalitemizi artıran birçok eşya ve ürünler bulunmaktadır, bu eşyalar gerek teknolojik gerek bilimadamlarının önemli buluşları sonucunda ortaya çıkan ürünler olup, bize normal hayatta pek çok alanda işimizi kolaylaştırıp, zamandan kazanmamızı sağlamaktadır.

Ben bu yazımda sizlere hemen hemen hergün açtığım, zaman zaman oyun, zaman zaman ise ödevlerimi araştırdığım tabletimden bahsedeceğim.

Tabletimin ekran büyüklüğü 9,7 inç ekranı gayet büyük ve ekran çözünürlüğü (2048 x 1536 px) piyasada bulunan tabletlerle kıyasladığımda en iyisi diyebilirim.

Tabletimin rengi beyaz, genellikle plastik maddeden yapılmış bir ürün, ekranında cam malzeme kullanılmış, ayrıca birkaç yerinde metal aksesuarlar da mevcut. Ekran çözünürlüğü ve parlaklığı konusunda gayet tatmin edici ve iyi sonuçlar veriyor. Teknolojik bir ürün olduğu için suyu kolaylıkla içine alacağından ıslak yerlerde tutmamaya özen gösteriyorum. Çünkü bu ürün ailemin bana aldığı güzel bir hediye, onun bozulmasını asla istemem.

 

Önceki MakaleSeramik Nedir, Nerelerde Kullanılır, Özellikleri Nelerdir ?
Sonraki MakaleHangi Vitamin Hangi Besinde Bulunuyor Poster

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz