Düztaban Olanlar ve Gözlük Kullananlar Polis Olabilirmi? 2013

5
147

Polis olma şartları 2013, düztaban olanlar polis olabilirmi, 2013 polis olma şartı, gözlük kullananlar polis olabilirmi 2013,

Polis olma şartları yeni yılla birlikte gelen yeni düzenleme ile şartlar değişiyor, 2013 yılında yeni düzenleme ile gözlük kullananların lazer ameliyatı olmuş olması polis olmaya bir sorun teşkil etmeyecek.

2013 yılında gelen yeni düzenleme ile aynı zamanda düztaban olanların polis olmasının önü açılacak. 2013 yılı için geçerli olacak bu uygulamada kadınların da aranan boy oranı 1.65 den 1.63 e düşürülecek. 2013 yılında geçerli olacak yeni polis olmak için aranan şartların tam listesi aşağıda yer almaktadır.

Polis olmak için aranan şartlar 2013

düztaban” olan adayların polis olmasının önü açılacak.
Lazerle göz ameliyatı eleme sebebi olmayacak.
Kadın adaylarda aranan boy şartının 1.65’den 1.63’e düşürülmesi planlandı.
Erkek adaylarda aranan 1.67 boy standardı aynı kalacak.
Türk polisinin temel yetkinlikleri: Soğukkanlı, güler yüzlü, detaylara özen gösteren, kararlı, etkili ve güzel konuşan, enerjik, esnek çalışmaya yatkın, misafirperver, iyi niyetli, sır saklayan, sabırlı, araştırmacı, sempatik, temiz, araç, gereç ve malzeme kullanımında özenlil, insan ilişkilerinde duyarlı, çalışkan, dürüst, meslek ahlakına sahip, titiz, yeniliklere açık, planlı ve organize, kaliteye dikkat eden, çalışma prensiplerine uyan, sorumluluk sahibi, iş güvenliğine dikkat eden, zamanı iyi kullannan, disiplinli, şüpheci, tarafsız, nazik, kibar, kendinden emin, ciddi.

Önceki MakaleAles Nedir ? Nasıl bir sınav ?Kimler Girebilir ? Baraj Puanı Kaç ?
Sonraki MakaleJustin Bieber Yeni Sevgilisi Kim 2014

5 Yorum Yapıldı

  1. Kardeşim esnek düztabanlık var ayagımda ama ayagım tam olarak yere basmıyor banyoda ayağımı ıslattıgımda ortasnda boşluk cıkıyor mulakatlarda sorun olurmu?

  2. MERHABA BENDE POLİS OLMAK İSTİYORUM AMA BENDE TABAN ÇÖKMESİ VAR BU HABERE ÇOK SEVİNDİM ARTIK BENDE POLİS OLABİLECEĞİM KİM BU DÜZELTMEYİ YAPTIYSA ALLAH ONUN UNVANINI YÜKSELTSİN İNŞAALLAH POLİS OLMAK İSTEYEN HERKES POLİS OLUR
    (bu sayfaya mobilden girdim yazım hatası varsa çok özür dilerim.)

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz