Ehliyet Sınavında Yanlış Doğruyu Götürüyor Mu ?

7
376

ehliyet-sinavi1Ehliyet sınavına girecek olan arkadaşlara bu yazıda müjdeli bir haber vermek istiyorum değerli okurlar, ehliyet sınavlarına girecek olanlar için sınavda bilmediğimiz soruları sallama hakkımız varmı ? sorusunun cevabını bu yazıda sizlere vermek istiyorum.

Çünkü yanlışın doğruyu götürmemesinin açılımı aslında budur, yani bir sınavda eğer yanlış doğruyu götürmüyorsa o soruyu boş bırakmak yerine sallama hakkımızı kullanırız ve 4 de 1 yada 5 de 1 tutma şansı vardır.

Ehliyet sınavlarında da dediğim gibi arkadaşlar,bu hakkımızı kullanabiliriz en doğal hakkımız bu bizim bilmediğiniz soruları mantıklı sallayın : ) Hani derler ya destekli sallamak o hakkınızı kullanın..

Nasıl olur bu destekli sallama işlemi ? diye soracak olursanız onu bende henüz çözemedim ama, sanırım olay şundan ibaret ; cevaplar şu şekilde diyelim a – elma b-armut c-kiraz- d-muz e-ananas : ))

Bu durumda sizce hangisi destekli bir sallama olur ? tabiki e şıkkı yani tropikal meyve olur bunun gibi diğer şıklarla alakası olmayan şeyler genelde doğru çıkar.

Sınavda bol netler dilerim arkadaşlar, bu konuda hakkında sormak istediklerinizi merak ettiklerinizi ehliyet sınavı deneyimi olan bana sorabilirsiniz, hertürlü soru ve görüşlerinize açığım.

Soru sormak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleMerhamet Dizisi Fon Müziği Müziği Dinle, İndir, Kim Söylüyor
Sonraki MakaleEhliyet Sınavında Kaç Soru Çıkıyor ?

7 Yorum Yapıldı

  1. MERHABA…..
    Suçum olmadıgı Takdirde İP TK (Kopya Muamele’si) Görmüş oldum nası oldugunu anlamadım…
    Sınavda Hiç bi aksilik olmadı ve Şuanda Sınav hakkım yanmış durumda Yapılacak Bişeyim Varmı ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz