Emin çapa ile sabah haberleri kanal d mesaj gönderme

3
217
emin çapa

Emin çapa ile sabah haberleri kanal d mesaj gönder, twitter adresi, mail adresi, telefon numarası, instagram adresi.

emin çapa

Kanal D de sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nin ayrılması üzerine yerine Emin Çapa getirildi. Kanal D ailesine uzak olmayan bir isim olan Emin çapa artık hafta içi her sabah sabah haberlerini sunacak.

Yani bundan sonra kanal d nin sabah haberleri Emin Çapa’ya emanet olacak.
Programın resmi web adresi : kanald.com.tr/emin-capa-ile-sabah-haberleri

Deneyimli gazeteci Emin Çapa kendine has sunumu ve ekonomiyi sevdiren anlatımıyla 27 şubat tarihinden itibaren Kanal D’nin sabah haberlerini sunacak.

Hafta içi her sabah ekranlara gelecek olan programda izleyiciler güne başlamadan önce haberleri deneyimli gazeteci Emin Çapa ile alacak.

Hafta içi her sabah saat 07:00 den itibaren Kanal D ekranlarında Emin Çapa’yı izleyebilirsiniz. CNN Türk ekranlarında ekonomist olarak tanıdığımız Emin Çapa bundan sonra Kanal D ekranlarında sabah haberlerini sunacak.

Buraya yazdığınız yorumlar programa ve sunucuya asla ulaşmaz.

Önceki MakaleEn iyi yönetmen oscar ödülü 2017 kim aldı
Sonraki MakaleKredi kartı limitini nakite çevirme

3 Yorum Yapıldı

  1. Emin efendi Ş. Urfa da bırakın yürüsünler diyorsun da. Sen oradaki durumu biliyormusun. Teröristler olay çıkarmak için leş kargaları gibi hazır bekliyorlar. Boş boş konuşma. Bir gün olsun polisin yanında durun

  2. Emin abi seni çok seviyorum, kanal d ye geçtiğin iyi oldu kendine has tarzın ve mimiklerinle bize ekonomiyi sevdirdin. En iyi kadın oyuncu emma stone..

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz