Kredi kartı limitini nakite çevirme

0
150

Kredi kartı limitini nakite çevirme, kredi kartını nakite nasıl çevirebilirim, kredi kartıyla nakit para çekme.

kredi kartını nakite çevirme

Arkadaşlar öncelikle bunu aşırı derecede sıkıştıysanız yapın, yapması kolay ancak ödemesi zordur.. Çünkü üstüne faiz biner, bi anda parayı harcarsınız ancak ödemesi sıkıntı oluşturabilir, hadi onu da geçtim kar topu gibi ucu bucağı tutulmuyor sonra, kendimden biliyorum…

Kredi kartınızdaki limiti nakit paraya döndürmek istiyorsunuz, bunu isterseniz taksite de döndürebilirsiniz, daha önceden yaptığım yöntemi size anlatayım sizler de kafanıza yatarsa yaparsınız.

Öncelikle tanıdık eş dost kuyumcu varsa gidin, altın alın taksit yaptırın altını sonra geri satın. Yada farklı bir kuyumcudan alabilirsiniz, ben hepsiburada dan almıştım (yarım altın almıştım, büyük meblağlar için riske atmaya deymez) peşin fiyatına taksitli alabilmek mümkün, ardından bunu götürüp kuyumcudan bozdurduğunuzda atıyorum 500 TL lik bir altın aldıysanız, bozarken 470 TL civarında bir düşüş olabilir, bunu göze almanız gerekiyor, uzun süreli vade yaptırmış oluyorsunuz.

Yada farklı bir yöntem, bankanızla görüşün kredi çekmek isteyin, herşeyi açık açık anlatın ben böyle böyle yapacağım eğer kredi vermezseniz deyin, tabi bunun için sicilinizin temiz olması gerek.

Sanalpazar diye bir site var biliyorsunuzdur, burada arkadaşınız size hayali bir ürün satsın (telefon, laptop) siz de bu ürünü kredi kartıyla satın alın, ancak dikkat edin aynı ip üzerinden iki farklı hesaba girerseniz sıkıntı çıkar, herşeyi doğru düzgün yaptığınızda birkaç gün sonra hesabınıza para geçecektir. Tabi komisyonunu alacaktır sanalpazar, yanlış hatırlamıyorsam yüzde 5 civarıydı.

 

Şunu söyleyebilirim ki, çok ama çok mecbur kalmadıkça böyle bir yönteme başvurmayın, ödemesi gerçekten zor oluyor, gelecek garanti paranız falan varsa tabi o zaman başka..

Sizler de aklınıza gelen yada deneyip başarılı olduğunuz yöntemleri aşağıdaki yorum alanına yazarak kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Paranız bol olsun…

Önceki MakaleEmin çapa ile sabah haberleri kanal d mesaj gönderme
Sonraki MakaleKatı atık nedir? Nerelerde oluşur

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz